Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Łyżki cedzakowe

( number of products: 13 )

Łyżki cedzakowe to bardzo przydatne akcesoria, które znajdą zastosowanie w każdej kuchni. Ten przyrząd kuchenny służy do wyciągania poszczególnych produktów z gotującej się wody lub oleju. W naszym sklepie UNIgastro znajdziesz wytrzymałe i solidne łyżki cedzakowe, które możesz kupić w atrakcyjnej cenie. 

Najważniejsze cechy łyżek cedzakowych

Sprzedawane przez nas łyżki cedzakowe zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Za ich produkcję odpowiadają marki Sunnex, Paderno i Stalgast. Łyżki wykorzystuje się do wyciągania z wrzącej wody najróżniejszych produktów, jak np. frytki, pierogi czy kluski. Stosowanie tych przyrządów w takich warunkach wymaga od nich odpowiednich parametrów. 

Dlatego też oferujemy wytrzymałe i solidne łyżki cedzakowe, które cechuje wysoka odporność termiczna, nawet ponad 200°C. Sprzedawane przez nas łyżki cedzakowe zostały wyprodukowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu jesteśmy pewni tego, że akcesoria nie stracą swoich pierwotnych właściwości nawet po wielu latach użytkowania. 

Profesjonalne łyżki cedzakowe do każdej kuchni 

Nasz sklep UNIgastro oferuje profesjonalne łyżki cedzakowe, które przeznaczone są do użytkowania w wysokich temperaturach. W każdej kuchni gotuje się produkty w gorącej wodzie lub smaży je na głębokim oleju. Dlatego też łyżki cedzakowe to jedno z najbardziej podstawowych przyrządów, w które trzeba wyposażyć swój lokal. W naszym sklepie kupisz higieniczne łyżki, które będziesz mógł wykorzystywać przez wiele lat. Oferowane łyżki cedzakowe są bardzo wytrzymałe, a także łatwe w obsłudze. Wszystkie produkty z tej kategorii możesz myć w zmywarce, dzięki czemu bez problemu zadbasz o ich czystość. 

Różnorodne łyżki cedzakowe

Na stronie naszego sklepu znajdziesz łyżki cedzakowe wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Oferujemy także modele wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, dodatkowo wzmocnionego włóknem szklanym. W naszej ofercie znajdziesz łyżki z większymi, jak i mniejszymi dziurkami. 

Na tle klasycznych modeli wyróżniają się cedzaki z podłużnymi otworami oraz modele z dużą ilością kwadratowych otworów, gwarantujące szybsze ociekanie płynów. Nasz sklep sprzedaje łyżki cedzakowe z zagiętymi uchwytami lub otworami do zawieszania. Oferujemy dużą ilość łyżek cedzakowych, które różnią się między sobą. Dlatego jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas idealny model dla siebie. Jeśli nie wiesz jaką łyżkę cedzak wybrać, skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy w podjęciu właściwej decyzji.

pixel