Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Stalgast

( number of products: 3 )

Profesjonalne kuchnie wymagają profesjonalnych rozwiązań. To dlatego uważamy, że w każdej z nich powinien znaleźć się zlew gastronomiczny STALGAST, dzięki któremu wykonywanie pracy przy zachowaniu najwyższego stopnia higieny stanie się niezwykle łatwe. Zapraszamy do zapoznania się z naszym wyborem stołów ze zlewem znanej marki STALGAST, wśród których każdy znajdzie mebel gastronomiczny, który idealnie dopasuje się do potrzeb kuchni.

Dlaczego zlew gastronomiczny STALGAST jest tak przydatnym elementem wyposażenia kuchni?

Stoły gastronomiczne ze zlewem, które wykonano ze stali nierdzewnej, takie jak te, które znajdują się w ofercie UNIgastro, to meble o niespotykanej funkcjonalności. Te z nich, które łączą w sobie zarówno zlew, jak i blat, to świetny sposób na to, aby w najefektywniejszy możliwy sposób zagospodarować przestrzeń, którą dysponujemy. Same zlewy służą wielu czynnościom, takim jak usuwanie zanieczyszczeń z produktów spożywczych, mycie rąk, czy nawet myciu naczyń i przyrządów kuchennych, które nie nadają się do mycia w zmywarce. Tłoczony blat, w który wyposażone są wybrane modele stołów ze zlewem STALGAST, umożliwia wykonywanie wielu prac kuchennych bądź składowanie przedmiotów, które będą myte w zlewie.

Stal nierdzewna, z której wykonano każdy zlew gastronomiczny STALGAST znajdujący się w naszej ofercie, to materiał o niezwykle wysokim stopniu trwałości, a ponadto niewchodzący w reakcje z substancjami chemicznymi, czy produktami spożywczymi. Zgromadzone w niniejszej kategorii meble gastronomiczne umożliwiają całkowicie bezpieczną pracę z żywnością. Zlew gastronomiczny STALGAST doskonale odnajdzie się w każdym zapleczu kuchennym, niezależnie od tego, czy przynależy ono do przestronnego, tłocznego lokalu, czy do niewielkiej, kameralnej restauracji.

Jak skonstruowany został zlew gastronomiczny STALGAST, który znajdziesz w naszej ofercie?

Stalowe stoły ze zlewem STALGAST z oferty UNIgastro to meble gastronomiczne, które wyposażono w zlew 1-komorowy lub 2-komorowy. Mogą być to zlewy lewe lub prawe. Oferujemy stoły skręcane, z nogami oraz półkami łączonymi za pomocą śrub, te przygotowane do samodzielnego montażu bądź spawane. Niezależnie od wybranego rodzaju możesz być pewien, że jest to model solidny i trwały.

Każdy ze zlewów ma specjalny otwór dedykowany baterii. Zależnie od potrzeb kuchni, można wybrać pomiędzy modelem z wbudowaną półką bądź bez niej. Nierzadko taka półka okazuje się wielką pomocą w składowaniu poszczególnych elementów wyposażenia. Bardzo ciekawą propozycję stanowi zlew gastronomiczny STALGAST z wbudowaną szafką, którą można wykorzystać według swoich potrzeb.

Postaw na zlew gastronomiczny STALGAST

Meble gastronomiczne, które oferujemy w niniejszej kategorii, występują w różnych rozmiarach i wysokościach, w związku z czym znalezienie tego, który dopasuje się do posiadanej przestrzeni, nie wiąże się z większym problemem. Są to produkty najwyższej jakości, które umożliwiają sprawne i higieniczne wykonywanie pracy. Ponadto ich klasyczna estetyka sprawia, że mogą pięknie przyozdabiać kuchnię i świetnie komponować się z jej wystrojem.

Jeśli szukasz mebla gastronomicznego, który posłuży w kuchni przez długie lata, wybierz zlew gastronomiczny STALGAST – nie pożałujesz swojej decyzji.

pixel