Darmowa dostawa od 1 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

LOZAMET

( ilość produktów: 108 )

Lozamet to jeden z ważnych przedstawicieli polskich marek w naszej ofercie. Ta pochodząca z Łodzi firma jest znana jako producent urządzeń i innych produktów ze stali nierdzewnej, niezbędnych w każdej profesjonalnie wyposażonej kuchni. Oferta Lozamet w UNIgastro to przede wszystkim specjalistyczne zmywarki, ale firma oferuje swoim klientom z branży gastronomicznej znacznie więcej: piekarniki, krajalnice, frytkownice, patelnie gastronomiczne.

Lozamet – wysokiej jakości produkty ze stali nierdzewnej

W niemal wszystkich produktach firmy Lozamet wykorzystuje się materiał, który od lat jest chętnie wybierany przez kucharzy i innych profesjonalistów z branży gastronomicznej. To stal nierdzewna, która jest odporna na działanie wody, wysokich i niskich temperatur i zachowuje swoje właściwości przez wiele lat. Ma przy tym szerokie zastosowanie: można ją wykorzystywać do produkcji naczyń, urządzeń chłodniczych i do obróbki termicznej, zmywarek, drobnego sprzętu AGD.

Co nasi klienci mogą znaleźć w ofercie Lozamet?

Jednym z najczęściej wybieranych przez klientów produktów są specjalistyczne zmywarki do restauracji, stołówek i innych punktów gastronomicznych. W ofercie firmy Lozamet można znaleźć różne rozwiązania: zmywarki podblatowe, kapturowe, do naczyń szklanych i stołowych. Sprzęt ze stali nierdzewnej Lozamet to także duże kotły gastronomiczne, bemary, podgrzewacze, warniki do wody i makaronu, piekarniki wolnostojące, a nawet urządzenia do przyrządzania hot dogów, popularne na stacjach benzynowych i w sklepach.

Lozamet – kompleksowa obsługa firm z branży gastronomicznej

Łódzka firma Lozamet istnieje na polskim rynku już od 70 lat. Przez ten czas wypracowała sobie wizerunek profesjonalistów, kompleksowo dbających o wysoką jakość wyposażenia dla gastronomii. Lozamet nie korzysta wyłącznie ze sprawdzonych technologii, ale cały czas wdraża innowacje w produkcji, aby tworzyć wyposażenie, które spełnia oczekiwania klientów. Firma zajmuje się nie tylko produkcją, ale również projektowaniem indywidualnych rozwiązań dla zakładów gastronomicznych, doradztwem i szkoleniami. Prowadzi również serwis swojego sprzętu.

pixel