Darmowa dostawa od 1 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

ITALFORNI

( ilość produktów: 471 )

ITALFORNI to włoska marka, która jest dobrze znana przede wszystkim wśród osób pracujących w pizzeriach. W ofercie tej firmy można znaleźć wszystko, co jest potrzebne do przyrządzenia idealnej pizzy: od wałkownic i mikserów do ciasta, po rozbudowane piece elektryczne. W UNIgastro prezentujemy pełną ofertę ITALFORNI dla pizzerii. To między innymi kilkadziesiąt modeli pieców, wśród których każdy może znaleźć model mieszczący się w jego budżecie.

Piece do pizzy – specjalność firmy ITALFORNI

Choć w ofercie firmy ITALFORNI znajduje się także drobny sprzęt gastronomiczny: wałkownice czy miksery do mieszania ciasta na pizzę, to jednak najważniejszymi produktami w jej ofercie są piece. Większość z nich jest zasilana prądem elektrycznym i zaprojektowana tak, by pomieścić jak największą ilość pizzy jednocześnie. Dzięki temu właściciele restauracji mogą lepiej odpowiadać na potrzeby klientów i szybko realizować ich zamówienia. Piece firmy ITALFORNI są także wyposażone w rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo pracownikom. Są wykonane z ognioodpornego materiału i, mimo że temperatura panująca wewnątrz może sięgać 450 stopni, nie rozgrzewają się na zewnątrz i nie stwarzają ryzyka poparzenia. Oferta pieców ITALFORNI to łącznie kilkadziesiąt modeli, zróżnicowanych cenowo. Wśród nich można znaleźć zarówno urządzenia do niewielkich, rozpoczynających działalność pizzerii, jak i rozbudowane piece dla prawdziwych profesjonalistów.

ITALFORNI – rozwiązania dla gastronomii prosto z ojczyzny pizzy

Marka ITALFORNI jest znana we Włoszech już od 100 lat. Od początku istnienia firmie przyświeca idea dbania o tradycję i tworzenia takich produktów, które będą podstawą do przyrządzania pizzy w najlepszej postaci: idealnie zarumienionej i chrupiącej, pełnej smaku i aromatu. ITALFORNI idzie jednak przy tym z duchem czasu, szukając rozwiązań, które zapewnią jej klientom wydajną pracę i minimalne zużycie mediów: gazu czy energii elektrycznej. Oferowane przez firmę piece są energooszczędne i umożliwiają przyrządzenie pizzy w wyjątkowo krótkim czasie.

pixel