Darmowa dostawa od 1 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sklepy - pomysł na biznes

UNIGASTRO z sukcesem realizuje inwestycje z zakresu kompleksowego wyposażenie obiektów handlowych. Współpracujemy z wszystkimi czołowymi dostawcami urządzeń oraz mebli i pozostałego wyposażenia dla branży RETAIL.

Naszych kontrahentów obsługujemy kompleksowo: projektujemy, koordynujemy, doradzamy, wyposażamy i serwisujemy.

Działamy na terenie całego kraju, a naszą ofertę kierujemy zarówno do sieci handlowych jak i niezrzeszonych sklepów, marketów, piekarni, cukierni czy stacji benzynowych.

Każdą inwestycję realizujemy zgodnie z przyjętymi i sprawdzonymi standardami. Cały proces realizacji dzielimy na następujące etapy:

  1. Inwentaryzacja obiektu handlowego
    Nasz zespół projektowy wraz z doświadczonym handlowcem dokonuje niezbędnych pomiarów lokalu handlowego. Zebrane dane pozwolą na dokładne odwzorowanie wszystkich pomieszczeń w kolejnym etapie oraz na przygotowanie najbardziej optymalnej oferty na wyposażenie.

  2. Projektowanie
    W zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta przygotowywana jest koncepcja rozmieszczenia mebli i urządzeń. Przygotowany przez nasze biuro projekt może również zawierać wszelkie wytyczne branżowe takie jak lokalizacja przyłączy, rozmieszczenie punktów świetlnych itp. Na życzenie projekt może zostać wzbogacony o efektowne wizualizacje z uwzględnieniem kolorów i proponowanych materiałów.

  3. Przygotowanie oferty
    W oparciu o opracowany projekt przygotowujemy najbardziej zoptymalizowaną ofertę. Wśród wyposażenia niezbędnego do prawidłowego funkcjowania lokali handlowych znajdują się między innymi:
    - kasy, boksy kasowe
    - wagi sklepowe
    - krajalnice oraz pozostałe urządzenia
    - lady chłodnicze
    - regały i witryny chłodnicze
    - lodówki na napoje
    - regały sklepowe: na pieczywo, produkty suche itd.
    - wózki i koszyki sklepowe

  4. Nadzór, konsultacje, doradztwo
    Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami. Przez cały czas przygotowania lokalu do przyjęcia wybranych mebli oraz urządzeń służymy pomocą i naszym doradztwem. Nadzorujemy i konsultujemy wszystkie etapy przygotowania lokalu, sprawdzamy poprawność rozmieszczenia niezbędnych gniazd i przyłączy.

  5. Dostawa, montaż, serwis
    Posiadamy własny, wykwalifikowany serwis. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawnie i szybko zrealizować każdą dostawę oraz montaż sprzętu. Stale współpracujemy również z autoryzowanymi służbami serwisowymi producentów rozwiązań, które posiadamy w naszej ofercie.

 

 

 

 

pixel