Darmowa dostawa od 1 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

UNIgastro Sp. z o.o.
ul. Armii Krajowej 62
50-541 WROCŁAW



NIP: PL 899 287 46 27
REGON: 385292790
KRS: 0000819754, WR.VI NS-REJ.KRS

Dział handlowy:

  • Arkadiusz Przybyszewski  
    tel: 500 160 921
    a.przybyszewski@unigastro.pl

  • Ewa Mieczkowska 
    tel: 500 160 922
    e.mieczkowska@unigastro.pl

  • Lesław Janiszewski
    tel: 797 820 953
    l.janiszewski@unigastro.pl

  • Marek Mioduszewski 
    tel: 500 160 923
    m.mioduszewski@unigastro.pl

  • Przemysław Wiśniowski
    tel: 572 727 991
    p.wisniowski@unigastro.pl

  • Rafał Kurowski
    tel: 797 808 151
    r.kurowski@unigastro.pl

  • Rafał Banach 
    tel: 500 160 927
    r.banach@unigastro.pl

  • Urszula Bugajska
    tel: 506 995 622
    u.bugajska@unigastro.pl

Dział zamówień publicznych:

  • Monika Czyżewska
    tel: 71 337 33 23
    tel: 572 727 993
    m.czyzewska@unigastro.pl

Faktury i dokumenty:

  • Paulina Mączka
    tel: 500 160 920
    p.maczka@unigastro.pl

  • Karolina Pokotowska
    tel: 500 160 920
    k.pokotowska@unigastro.pl

Księgowość i finanse:

  • Paulina Banach
    tel: 500 160 925
    p.banach@unigastro.pl

Dział HR:

  • Karolina Pokotowska
    tel: 797 246 681
    kariera@unigastro.pl

REKLAMACJE:

  • Marek Święch
    tel: 506 995 693
    reklamacje@unigastro.pl

Serwis i części:

  • Arkadiusz Wierzowiecki
    tel: 500 160 926
    serwis@gastrokom.pl

 

Biuro obsługi klienta

Tel: 713373323

E-mail: SKLEP@UNIGASTRO.PL

Informacja dodatkowa:

Pełna nazwa: UNIgastro Sp. z o.o.

Adres: Armii Krajowej 62, 50-541 Wrocław (POLSKA)

Właściciel sklepu

UNIGASTRO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Armii Krajowej 62

, 50-541 WROCŁAW

(POLSKA)

NIP: 899 287 46 27

REGON: 385292790

Informacja dodatkowa: 0000819754

Numer konta do wpłat: 10 1090 2486 0000 0001 1803 1112

Nasz bank: Santander Bank Polska

Odwiedź jeden z naszych sklepów

Jeśli sam chcesz odebrac zamówienie lub obejrzeć nasz asortyment, możesz to zrobić w jednym z wielu naszych sklepów. Sprawdz adresy i godziny dostaw, aby wybrać sklep, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Zobacz nasze sklepy
pixel