Darmowa dostawa od 1 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Hotel Crystal Mountain ***** - Wisła

Crystal Mountain w Wiśle to nowopowstały, 5 gwiazdkowy hotel należący do grupy Górskie Resorty. Obiekty położone w najpiękniejszych zakątkach polskich gór, które łączą w sobie komfortowy wypoczynek oraz wygodny dostęp do atrakcji w regionie.


UNIGASTRO uczestniczyło w powstaniu zapleczy gastronomicznych Crystal Mountain już od etapu tworzenia projektu technologii. Zadbaliśmy o optymalny dobór urządzeń, które sprostają wysokim wymaganiom kucharzy. 
Urządzenia dobrane są w taki sposób, aby zapewnić najlepszą obsługę i spełnić oczekiwania gości hotelowych. Zaplecze gastronomiczne obiektu stanowią aż 3 kuchnie o zróżnicowanym przeznaczeniu i wyposażeniu. Obiekt posiada wydajną kuchnię śniadaniową, restauracyjną dla gości chcących skorzystać z menu a’la carte, a także kuchnię bankietową, pozwalającą obsłużyć gości konferencji, bankietów, czy spotkań firmowych.


Urządzenia grzewcze stanowią niezawodne i bezawaryjne produkty marki MBM Cooking Equipment. Piece konwekcyjno-parowe Rational AG iCombi Pro to produkty, które są marką samą w sobie.
Możliwości, które dostarczają spełniają oczekiwania najbardziej wymagających szefów kuchni. Całość uzupełniają meble ze stali nierdzewnej KOMAT i okapy z systemem przeciwpożarowym. Wysoka wydajność kuchni wymaga odpowiedniego zabezpieczenia w produkty spożywcze. Za ich odpowiednie i bezpiecznie przechowywanie odpowiada 14 komór chłodniczych i mroźniczych.
Najwyższy standard oraz jakość urządzeń dostarczonych przez UNIGASTRO potwierdzają również zmywarki. Dopełniają funkcjonowanie obiektu zapewniając zmywanie na najwyższym poziomie zawsze spełniając najwyższe standardy higieny. Wszystkie 11 zmywarek zarówno podblatowych, kapturowych oraz tunelowych zostało wyprodukowane przez firmę Winterhalter.

pixel