Darmowa dostawa od 1 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

MBM

( ilość produktów: 144 )

MBM to producent wyposażenia dla gastronomii pochodzący z Włoch, ale produkty tej marki cieszą się popularnością wśród przedstawicieli branży gastronomicznej również poza granicami tego kraju. W Polsce dystrybutorem urządzeń MBM jest UNIgastro. Oferujemy naszym klientom najlepsze produkty tej marki, sprawdzone pod kątem jakości i funkcjonalności.

Rozwiązania dla gastronomii oferowane przez firmę MBM

Włoska firma MBM specjalizuje się w produkcji profesjonalnych urządzeń do obróbki termicznej żywności. W jej ofercie można znaleźć między innymi kuchenki indukcyjne, elektryczne, gazowe. Charakterystyczne dla produktów tej marki są innowacyjne rozwiązania zwiększające skuteczność podgrzewania potraw. W przypadku kuchenek gazowych są to palniki z podwójnym, równoległym płomieniem. Kuchenki elektryczne są wyposażone w płyty grzewcze wykonane z żeliwa – materiału, który nagrzewa się nieco dłużej od innych, za to przez długi czas utrzymuje ciepło na równym poziomie. Wszystkie produkty firmy MBM są bezpieczne dla pracowników kuchni. Producent zadbał o to, by były wyposażone w zabezpieczenia chroniące przed poparzeniem.W asortymencie firmy MBM można znaleźć rozwiązania odpowiednie zarówno do kuchni w niewielkich kawiarniach czy restauracjach, jak i takie, które sprawdzą się w większych lokalach. Oferta produktowa jest także zróżnicowana cenowo, dzięki czemu produkty są dostępne także dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją działalność w gastronomii.

MBM – innowacyjne rozwiązania i 40 lat tradycji

Firma MBM powstała 40  lat temu we Włoszech. Od tego czasu rozwija swoją technologię produkcji, aby oferować wysoką jakość najbardziej wymagającym klientom. Firma zwraca dużą uwagę na to, by jej produkty były modułowe – dzięki można mieć pewność, że wybrane jako elementy wyposażenia kuchni naczynia, akcesoria i urządzenia będą do siebie pasowały. MBM kładzie także duży nacisk na ergonomię i wygodną obsługę. To wszystko sprawia, że produkty tej marki zyskały uznanie także poza granicami Włoch. Obecnie MBM jest firmą o zasięgu międzynarodowym, od pewnego czasu oferującą swoje produkty również na terenie Polski.

pixel