Darmowa dostawa od 1 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Piece do pizzy MORETTI FORNI

( ilość produktów: 20 )

Moretti Forni 

Firma Moretti Forni to uznany w branży, włoski producent oraz niekwestionowany lider w kategorii elektrycznych i gazowych pieców gastronomicznych. Historia tej marki sięga ponad 70 lat wstecz, do roku 1946, kiedy to Placido Moretti, założyciel firmy, zaprojektował, a następnie zbudował pierwszy elektryczny piec do wyrobów cukierniczych. Takiemu doświadczeniu można w pełni zaufać! Lata zbieranych każdego dnia doświadczeń pozwoliły marce na doskonalenie swoich produktów, które bez najmniejszego trudu sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Najwyższa jakość oraz niezawodność sprzętu Moretti Forni już nie raz została doceniona przez klientów.

Szeroki asortyment marki Moretti Forni 

Prezentowana marka przygotowała bardzo różnorodny asortyment produktów niezbędnych w pizzeriach, piekarniach oraz restauracjach. W jej ofercie znalazły się między innymi specjalistyczne piece modułowe i tunelowe, ale także wałkownice i prasy do ciasta, miksery, miesiarki i wiele innych. Rozwiązania dostarczane przez Moretti Forni wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale także innowacyjnością oraz praktycznością. Wszystkie rozwiązania gastronomiczne tej marki powstają przy użyciu zaawansowanych technologii, co pozwala na osiąganie najlepszych efektów. To doskonały wybór do każdego, dużego i małego lokalu gastronomicznego i nie tylko!

Marka, której można zaufać

Moretti Forni to godna zaufania marka, chętnie wybierana przez klientów z branży gastronomicznej, poszukujących kompleksowych i niezawodnych rozwiązań. Sukcesu firmy można upatrywać między innymi w czterech filarach, na których oparła ona swoją misję. Są to: innowacyjność, niezawodność, bezpieczeństwo i przyjazność wobec środowiska. Dodatkowe atuty produktów Moretti Forni to prostota użycia oraz elegancki design. Ich piece oraz pozostałe urządzenia nie tylko doskonale spełniają swoje zadanie, ale dodatkowo łatwo się je obsługuje i dobrze się prezentują. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym zebraliśmy szeroki wybór najlepszych produktów od Moretti Forni. Zapewniamy profesjonalną obsługę sprzedażową, a także bardzo dobre ceny!

pixel