Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Piece gastronomiczne

( number of products: 90 )

W tej kategorii sklepu UNIgastro znajdziesz różnorodne piece gastronomiczne. Możesz kupić u nas wysokiej jakości piece do pizzy, piece konwekcyjne, a także piece piekarniczo-cukiernicze. W szerokiej ofercie sklepu znajdziesz także dużą ilość akcesoriów do pieców, jak np. blachy, okapy i wózki. Zachęcamy do dokonywania zakupów oraz zapoznania się z opisami poszczególnych produktów.

Piece do gastronomii znanych marek

Piece gastronomiczne to jeden z ważniejszych sprzętów w każdej kuchni, dzięki któremu serwowane są w niej pyszne pizze, ciasteczka czy pieczywo. W naszym sklepie UNIgastro znajdziesz nowoczesne piece do gastronomii, które zostały wyprodukowane przez znane i doświadczone marki. Oferujemy piece Rational, UNOX, Roller Grill, Stalgast i wiele innych. Urządzenia te są bardzo wydajnie oraz praktyczne. Stosując je, możesz mieć pewność, że każdego dnia będziesz serwować swoim klientom idealnie przyrządzone posiłki i przekąski. Różne tryby pracy oraz wysoka wytrzymałość i niezawodność przez lata to tylko niektóre z wielu zalet sprzedawanych przez nas pieców gastronomicznych.

Rodzaje pieców gastronomicznych

Na stronie naszego sklepu UNIgastro możesz znaleźć profesjonalne piece konwekcyjne, a także modele konwekcyjno-parowe. Piece konwekcyjne to szeroka kategoria, obejmująca piece, których praca polega na wykorzystaniu zjawiska konwekcji. Możesz wykorzystać je np. do pieczenia pieczywa i ciast czy duszenia mięsa. Z kolei piece konwekcyjno-parowe cechuje połączenie dwóch technologii: cyrkulacji gorącego powietrza, a także obróbki termicznej za pomocą pary. Dzięki tym piecom możesz przygotować delikatne mięsa, blanszować, gotować czy utrzymywać temperaturę potraw przed serwowaniem.

Różnorodne piece gastronomiczne

W sklepie UNIgastro oferujemy piece konwekcyjne, a także modele konwekcyjno-parowe. Znajdziesz u nas także specjalistyczne piece do pizzy, dzięki którym przygotujesz ten włoski posiłek, a także piece piekarniczo-cukiernicze, przeznaczone do pieczenia dużej ilości ciastek czy pieczywa. Oferta naszego sklepu jest bardzo szeroka, a zawarte w tej kategorii piece cechuje niezawodna praca, wysoka jakość wykonania, równomierne opiekanie produktów i odporność na uszkodzenia. 

Piece dostępne w naszym sklepie różnią się rozmiarem, sposobem zasilania i sterowania, rodzajem wyświetlacza, zakresem temperatur, pojemnością i wieloma innymi czynnikami. Jeśli nie wiesz jaki piec gastronomiczny kupić, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać model, najbardziej pasujący do Twojego lokalu. 

Wysokiej jakości akcesoria do pieców

W tej kategorii sklepu znajdziesz także wiele różnych akcesoriów do pieców, które mogą być przydatne w przypadku uszkodzenia poszczególnego elementu lub chęci rozbudowy konstrukcji pieca. Znajdziesz u nas m.in. blachy do pieców, okapy, wózki czy zestawy podłączeniowe. Na naszej stronie internetowej znajdziesz także wiele innych akcesoriów do pieców, dzięki którym w pełni wyposażysz te urządzenia oraz sprawisz, że będą bardziej funkcjonalne.

pixel