Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Garnki gastronomiczne

( number of products: 69 )

Profesjonalne garnki do gotowania to podstawowe wyposażenie każdego lokalu gastronomicznego. Garnki to bardzo praktyczne sprzęty, umożliwiające przygotowanie wielu potraw i posiłków, serwowanych w różnych rodzajach restauracji. Na stronie naszego sklepu UNIgastro znajdziesz wysokiej jakości garnki gastronomiczne, które są bardzo wytrzymałe, niezawodne, a także uniwersalne.

Profesjonalne garnki do lokali gastronomicznych

Sklep UNIgastro oferuje swoim klientom szeroką ofertę profesjonalnych garnków, które przeznaczone są do stosowania w branży gastronomicznej. Garnki znajdą zastosowanie podczas przygotowywania różnego rodzaju posiłków. Wybór garnków o odpowiednich parametrach determinuje jakość i efektywność gotowania w kuchni, dlatego warto postawić na profesjonalne produkty. 

Niezawodne garnki gastronomiczne znajdziesz w naszym sklepie. Za ich produkcję odpowiadają doświadczone marki Stalgast oraz YATO. Sprzedawane przez nas garnki cechuje precyzja wykonania, dbałość o szczegóły oraz wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań, które sprawiają, że wyróżniają się one na tle produktów konkurencji. 

Różnorodne, wysokie garnki gastronomiczne

Wysokie garnki do gotowania, które sprzedajemy, spełniają wszelkie wymogi, gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania ich. Oznacza to, że nie zawierają one żadnych substancji szkodliwych dla ludzi. Wysoka jakość wykonania garnków jest gwarancją higienicznego gotowania w kuchni, a także ich niezawodności. Na naszej stronie znajdziesz profesjonalne garnki wykonane z najwyższej jakości materiałów, jak np. stal nierdzewna 21/0. 

Materiał ten cechuje podwyższona odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie kwasów i detergentów. Nasz sklep oferuje profesjonalne garnki, których boczne ściany wykonano z grubej stali, długo utrzymującej temperaturę. Garnki mają także solidne, nienagrzewające się uchwyty. Dbałość o takie detale gwarantuje efektywne i bezpieczne gotowanie. 

Szeroka oferta garnków do gastronomii

W naszym sklepie znajdziesz dużą ilość różnorodnych modeli garnków gastronomicznych.

Oferujemy wysokiej jakości garnki YATO i Stalgast, mające długą gwarancję producenta. Możesz kupić u nas uniwersalne garnki o różnych pojemnościach, niskie garnki do duszenia, a także modele dedykowane do gotowania sosów i mleka. Sprzedajemy także garnki do gotowania ryb, wyposażone w specjalne ruszty na rybę. W naszym sklepie możesz kupić jeden garnek lub cały komplet tych akcesoriów kuchennych w atrakcyjnej cenie. 

Oferujemy same garnki, same pokrywki, jak i garnki z pokrywkami. W zależności od zapotrzebowania możesz wybrać pasujący Ci zestaw prezentowanych produktów. Dostępne w naszym sklepie garnki różnicuje także rozmiar, pojemność oraz bardziej specjalistyczne parametry, jak grubość ścian, rodzaj powłoki lub dna garnka. W tej kategorii sklepu znajdziesz garnki ze stali nierdzewnej, garnki satynowane czy modele z aluminiowym rdzeniem. 

pixel