Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Tłuczki do mięs

( number of products: 3 )

Tłuczki do mięs to podstawowe akcesoria, w które musi być wyposażony lokal gastronomiczny, serwujący dania mięsne. W naszej ofercie znajdziesz wygodne i wytrzymałe tłuczki do mięsa. Są to jedne z wielu sprzedawanych przez nas akcesoriów, które wpłyną na lepszą organizację pracy w Twojej kuchni.

Wytrzymałe i solidne tłuczki do mięs 

Przed zakupem tłuczka do mięsa, powinieneś zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału został on wykonany. W naszym sklepie UNIgastro znajdziesz tłuczki do mięs, które zostały wyprodukowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dbałość o szczegóły na każdym etapie produkcji sprawia, że oferowane przez nas tłuczki do mięs są wytrzymałe i niezawodne. Za produkcję sprzedawanych przez nas tłuczków odpowiadają marki Stalgast oraz Victor. Zapewniając pracownikom kuchni profesjonalny sprzęt tych marek, możesz mieć pewność, że będą oni z łatwością wykonywać codzienne zadania.  

Profesjonalne tłuczki z rączką i monoblok

Tłuczki do mięsa dostępne w naszym sklepie mają różne kształty. Duża różnorodność oferowanych produktów sprawia, że możesz wybrać ten, który w największym stopniu spełni Twoje oczekiwania. Tradycyjne tłuczki do mięs mają kształt młotka i dwie przestrzenie rozbijające. W naszych sklepie UNIgastro możesz kupić tradycyjne tłuczki z czarną rączką, która gwarantuje stabilny chwyt przyrządu. Oferujemy także tłuczki monoblok o jednolitej strukturze. Brak łączeń i zagięć sprawia, że młotki cechuje długa żywotność. 

Szeroka oferta tłuczków do mięs

Na stronie naszego sklepu UNIgastro znajdziesz nie tylko tradycyjne tłuczki do mięs, ale także mniej standardowe modele. Jednym z nich jest stalowy tłuczek z trzema powierzchniami rozbijającymi. Tłuczek oprócz strony kratkowanej i pasiastej ma także płaską, umożliwiającą delikatne rozbijanie mięsa. Nasz sklep oferuje również tłuczek zmiękczający do mięsa, posiadający aż 56 ostrzy. Unikalne akcesorium stanowi połączenie tradycyjnego tłuczka z siekaczem do mięsa. Tłuczek nacina włókna mięsa, skracając tym samym czas jego obróbki.

Wysokiej jakości akcesoria w sklepie UNIgastro 

UNIgastro to sklep oferujący wysokiej jakości sprzęt i akcesoria gastronomiczne. Na naszej stronie możesz kupić tłuczki do mięs, a także inne przyrządy i urządzenia. Oferujemy akcesoria kuchenne, meble gastronomiczne, zastawy stołowe i wiele innych. Jeśli musisz wyposażyć swój lokal gastronomiczny, trafiłeś pod właściwy adres. Sprzedawane przez nas sprzęty dostępne są w atrakcyjnej cenie dla każdego. Zachęcamy do dokonywania zakupów oraz do kontaktowania się z nami w przypadku pojawienia się wątpliwości. Nasi specjaliści chętnie pomogą wybrać najlepsze akcesoria. 

pixel