Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Nadstawki chłodnicze

( number of products: 6 )

Nadstawki chłodnicze to urządzenia o bardzo wielu zastosowaniach. Mogą przydać się zarówno na zapleczu lokalu gastronomicznego, jak i na sali, gdzie często wykorzystuje się je jako elegancką część ekspozycji. Gustownie prezentująca się witryna chłodnicza może posłużyć jako wizytówka naszej restauracji, dzięki czemu Klienci będą chętniej do niej wracać. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem nadstawek chłodniczych, w którym z pewnością znajdziesz sprzęt idealny dla Twojej działalności.

Dlaczego nadstawki chłodnicze są tak użyteczne?

Nadstawki chłodnicze to niezbędny element wyposażenia wielu miejsc powiązanych z branżą gastronomiczną. Ich najważniejszą funkcją jest oczywiście utrzymywanie produktów w świeżości, dzięki czemu każdy Klient, który otrzymuje je później na talerzu, może cieszyć się ich pysznym smakiem. Druga funkcja, którą pełnią, jest ściśle powiązana z estetyką. Każdy wie, że w pierwszej kolejności je się oczami – to dlatego zaprezentowanie wyrobów, które serwujemy, wpływa na chęć Klientów do ich skosztowania. Jeśli odpowiednio wyeksponujemy dania czy przystawki, które mamy w swojej ofercie, osoby odwiedzające nasz lokal zachwycą się nimi jeszcze przed ich spróbowaniem.

Nadstawki chłodnicze z naszej oferty świetnie sprawdzą się w bardzo wielu lokalach z branży gastronomicznej. Mogą być to restauracje, bary, pizzerie, cukiernie czy nawet hotele. Niezależnie od typu prowadzonej działalności, w tej kategorii z pewnością znajdziesz sprzęt idealny do uzupełnienia swojego lokalu.

Funkcjonalne nadstawki chłodnicze UNIgastro

Nadstawki chłodnicze, które zgromadziliśmy w tej kategorii, mają bardzo zróżnicowane parametry, dzięki czemu zdecydowanie jest w czym wybierać. Zarówno proponowane przez nas witryny ekspozycyjne, jak i nadstawki chłodnicze mogą mieścić inną liczbę pojemników GN, które to również występują w różnych rozmiarach. Dzięki tej różnorodności niezwykle łatwo znaleźć produkt najbardziej dopasowany do obecnych potrzeb.

Oferowane witryny chłodnicze oraz nadstawki chłodnicze z niniejszej kategorii wykonane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna, przez co są one niezwykle trwałe. Wiele z nich wyróżnia się nowoczesnym designem, który pomoże jeszcze piękniej wyeksponować proponowane wyroby.

Nadstawki chłodnicze, które mamy do zaoferowania wykorzystują zaawansowane systemy chłodzenia, dzięki czemu nie wysuszają umieszczonych w nich produktów. Ponadto są to urządzenia rozsądnie wykorzystujące pobieraną energię elektryczną, wyposażone w ciekawe funkcje, takie jak samozamykające się drzwi, automatyczne odszranianie, czy nawet cyfrowe wyświetlacze umożliwiające łatwą regulację temperatury.

Postaw na nadstawki chłodnicze z oferty UNIgastro

Nadstawki chłodnicze oraz witryny, które znajdziesz w tej kategorii to urządzenia wysokiej klasy. Zależnie od rodzaju produktu, który mamy zamiar w nich prezentować, warto zdecydować się na ten, którego zakres temperatur jest dla nas właściwy. Niezależnie od dokonanego wyboru możesz być pewien, że jest to sprzęt niezawodny, który będzie naprawdę świetną inwestycją. Są to urządzenia renomowanych marek, takich jak STALGAST czy YATO Gastro, objęte gwarancją.

pixel