Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Kruszarki do lodu

( number of products: 5 )

Kruszarki do lodu dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego stanowią jeden z podstawowych elementów wyposażenia barów. Coraz częściej możemy je również spotkać w lokalach gastronomicznych, takich jak restauracje czy też kawiarnie. Drinki, kawy mrożone tudzież orzeźwiające lemoniady to uwielbiane przez gości trunki, które z odrobiną skruszonego lodu smakują znacznie lepiej. Szczególnie w letnie, upalne dni. Dlatego warto zainwestować w sprzęt, który pozwoli Ci na szybkie i profesjonalne serwowanie schłodzonych napojów bezalkoholowych, jak i tych z procentami. Kruszarki są niezwykle łatwe w obsłudze, zajmują niewiele miejsca, a czyszczenie ich nie jest czasochłonne. Sprawdź nasze kruszarki do lodu już dziś i wybierz model idealnie dostosowany do Twojego biznesu.

Kruszarki do lodu - ich rodzaje oraz zalety

Kruszarki do lodu widniejące w naszej ofercie dzielą się na dwa rodzaje:

  • ręczne;
  • elektryczne.

Pierwsze z nich stanowią doskonałe rozwiązanie dla Klientów indywidualnych, którzy pragną wyposażyć swoją domową kuchnię w nowoczesny gadżet. Sprawdzą się również w restauracjach lub kawiarniach bazujących przede wszystkim na napojach gorących. Bowiem niewielka ilość płynów schłodzonych lodem nie wymaga specjalistycznego sprzętu o dużych wartościach przerobowych. Ręczna kruszarka do lodu to przede wszystkim dużo tańsze rozwiązanie niż elektryczna wersja urządzenia. Nie wymaga dużej ilości miejsca, więc bez problemu schowasz ją do szafki kuchennej. Obsługa urządzenia jest prosta i wbrew pozorom nie wymaga dużego nakładu siły.

W przypadku barów oraz lokali serwujących bardzo duże ilości drinków, mrożonych kaw lub innych napojów chłodzących warto zainwestować w sprzęt elektryczny. Kruszarki do lodu napędzane prądem są dużo bardziej wydajne, a ich praca jest znacznie szybsza. Stanowią w pełni profesjonalne wyposażenie znacznie usprawniające pracę barmana.

Kruszarki do lodu - czym się kierować przed dokonaniem wyboru?

Zanim zdecydujesz się na zakup kruszarki do lodu, która sprosta Twoim oczekiwaniom, warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Pierwszym z nich jest potencjalna ilość zamówień wymagających dodatku lodu. Temat ten został poruszony powyżej i dotyczy najważniejszej kwestii, czyli rodzaju kruszarki do lodu. Ale to nie wszystko, ponieważ ogromne znaczenie ma również jej wydajność oraz pojemność przy jednorazowym procesie kruszenia lodu. W kolejnym kroku należy zwrócić uwagę na moc, a także prędkość, z jaką dane urządzenie pracuje. Parametry te są uznawane za jedne z najważniejszych. Na końcu zastanów się nad możliwością wyboru rozmiaru kruszonego lodu. Nie wszystkie kruszarki posiadają tę opcję. Całkowity rozmiar urządzenia, czy też jego waga nie odgrywają już tak istotnej roli przy wyborze konkretnego modelu. Jednakże warto zwrócić na nie uwagę w celu komfortowego zagospodarowania przestrzeni w swoim lokalu. Koszt inwestycji w zależności od rodzaju wybranego sprzętu może przekraczać planowany budżet. Jednakże jakość kruszarek, idąca w parze z oszczędnością czasu uzyskaną dzięki ich obecności, warta jest swojej ceny i Twojej satysfakcji.

pixel