Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Piece do pizzy - akcesoria

( number of products: 19 )

W naszej szeroko rozwiniętej ofercie dla lokali gastronomicznych znajdziesz piece do pizzy oraz akcesoria będące nieodłączną częścią tych urządzeń. Sam piec bowiem to nie wszystko. Wykonanie pysznej pizzy wymaga odpowiedniego wyposażenia. Dlatego spieszymy z pomocą i prezentujemy:

  • blachy do pizzy w różnych rozmiarach;
  • aluminiowe siatki;
  • drewniane lub aluminiowe łopaty.

Dzięki tym prostym przedmiotom kuchennym nawet najbardziej wymagający mistrz dań włoskich będzie mógł stworzyć prawdziwe dzieła sztuki kulinarnej. Nie zwlekaj i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Inwestycja w profesjonalny sprzęt przyniesie Ci wiele satysfakcji w postaci zadowolonych Klientów, jak również spełnionych zawodowo kucharzy.

Piece do pizzy - profesjonalne akcesoria najwyższej jakości

Jako świadoma i odpowiedzialna marka oferujemy w pełni profesjonalne elementy doposażające piece do pizzy. Wszystkie akcesoria wykonane są przez flagowych producentów. Wysoka jakość materiałów, z których powstały gwarantuje wieloletnie użytkowanie. Oczywiście warunkiem jest właściwa higiena. Wówczas nawet intensywna eksploatacja tych przedmiotów nie wpłynie na szybkie zużycie. Atrakcyjna cena poszczególnych modeli nie nadwyręży Twojego budżetu. Komfort pracy z wykorzystaniem tego typu akcesoriów staje się nieocenioną wartością dodatnią. Przekonasz się o tym bardzo szybko. Co najważniejsze - każda pizza wykonana ze świeżych produktów, będzie dzięki nim prawdziwą ucztą dla podniebienia.

Blachy i siatki do pizzy - niezbędnik każdego pizzermana

Wyposażając piece do pizzy, nie wolno zapomnieć o inwestycji w akcesoria, takie jak blachy czy też siatki. W obu przypadkach dostępne są różne ich średnice. Dzięki temu Twój lokal będzie mógł serwować dowolne rozmiary najpopularniejszego, włoskiego przysmaku. Najważniejszą zaletą blach oraz siatek do pizzy jest możliwość równomiernego rozprowadzania ciasta na całej ich powierzchni. Gwarantuje to zachowanie idealnych proporcji dania. Zarówno blachy, jak i siatki są proste, a także wygodne w obsłudze. Wykorzystując je w swoim lokalu, nie musisz martwić się o przykre zjawisko przypalonego ciasta. Czyszczenie tych przedmiotów nie zajmuje wiele czasu, nie wymaga również specjalistycznych zabiegów. Co ważne, nie należy myć ich w zmywarkach. Akcesoria te wyróżniają się prostą, klasyczną formą.

Łopaty do pizzy - praktyczne narzędzia zapobiegające oparzeniom

Rozgrzane piece do pizzy osiągają niezwykle wysokie temperatury. Chcąc uniknąć dotkliwych oparzeń, warto sięgnąć po sprawdzone akcesoria do wyjmowania placków. Z pomocą przychodzą profesjonalne łopaty do pizzy. Stanowią one nieodłączny element pracy każdego mistrza dań włoskich. Dostępne są w dwóch różnych wariantach: drewnianym lub aluminiowym. Ortodoksyjni specjaliści od pizzy posługują się wyłącznie drewnianymi łopatami. Wybór ten jest oczywiście podyktowany naturalnym tworzywem. Jednak wersje aluminiowe są równie bezpieczne dla użytkownika. Różnica polega na stopniu nagrzewania tych przedmiotów. Drewno nie chłonie tak szybko temperatury, jak aluminium. Zarówno jedno jak i drugie tworzywo nie wchodzi z pożywieniem w żadne reakcje chemiczne, które mogłyby być szkodliwe dla ludzkiego zdrowia. Ponieważ rozbieżność cenowa łopat nie jest duża, przeanalizuj powyższe informacje, aby zdecydować, który wariant będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

pixel