Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Piece do pizzy

( number of products: 22 )

Tradycyjne piece do pizzy zajmują bardzo dużą powierzchnię w lokalu, a ich montaż wymaga spełnienia określonych wymogów przeciwpożarowych. Alternatywą dla takiego rozwiązania są nowoczesne piece do pizzy, zasilane elektrycznie. Różnorodne piece elektryczne znajdziesz w ofercie naszego sklepu w atrakcyjnej cenie. 

Wysokiej jakości, elektryczne piece do pizzy

Profesjonalny piec do pizzy to konieczny element wyposażenia każdej pizzerii. Nasz sklep oferuje elektryczne piece do pizzy, które są bardzo wydajne i łatwe w obsłudze. Piece dostosowane są do wypiekania pizzy, a do tego zajmują bardzo małą powierzchnię w kuchni. Dzięki temu świetnie sprawdzą się nie tylko w dużych pizzeriach, ale także w mniejszych lokalach gastronomicznych. Nowoczesne piece do pizzy, które oferujemy, zostały wyprodukowane przez znaną markę GGF.

Najważniejsze zalety pieców do pizzy 

Elektryczne piece do pizzy cechuje stabilna konstrukcja, wynikająca z wykorzystania do ich produkcji wysokiej jakości stali nierdzewnej. Materiał ten cechuje duża wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Sprzedawane przez nas piece są bardzo wydajne i funkcjonalne. Każdy model ma możliwość niezależnej regulacji temperatury górnej i dolnej grzałki, a maksymalna wartość temperatury do ustawienia wynosi 500°C. 

Piece wyposażone zostały w oświetlenie komory oraz kominek odprowadzający parę. Spełniają one także normy bezpiecznego użytkowania i kontaktu z żywnością. Dużą zaletą naszych pieców jest także ich mobilność, wynikająca z tego, że działają one po podłączeniu do sieci elektrycznej. Oznacza to, że możesz śmiało przeprowadzić przemeblowanie w swojej pizzerki, bez obawy o to, że lokalizacja pieca nie będzie mogła być zmieniona.

Duży wybór profesjonalnych pieców do pizzy

Na stronie naszego sklepu UNIgastro znajdziesz szeroką ofertę elektrycznych pieców do pizzy. Oferowane w tej kategorii piece mają różne wymiary. Możesz kupić piec węższy, szerszy, głębszy czy krótszy. Wszystko zależy od zapotrzebowania Twojego lokalu. Sprzedajemy pojedyncze piece, a także zestawy połączonych pieców tego samego rodzaju. Niezależnie od różnic w rozmiarze czy funkcjonalności naszych pieców, wszystkie modele cechuje wysoka jakość wykonania i niezawodna praca.

Elektryczne piece do pizzy w sklepie UNIgastro 

Nasz sklep oferuje dużą ilość pieców do pizzy, które różnią się między sobą poszczególnymi parametrami. Piece te stanowią niezbędny element wyposażenia każdej pizzerii, jednak możesz wykorzystać je także w innych lokalach gastronomicznych. Na naszej stronie UNIgastro znajdziesz także inne piece do gastronomii: konwekcyjne i konwekcyjno-parowe. Jeśli masz problem z podjęciem decyzji o zakupie konkretnego modelu pieca do restauracji, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci wybrać najlepszy piec, który będzie dostosowany do przeznaczenia Twojego biznesu.

pixel