Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Wózki kelnerskie

( number of products: 11 )

Wózki kelnerskie to niezbędne wyposażenie niemal każdego mniejszego i większego lokalu gastronomicznego. Mają one bardzo wiele zastosowań, a ich użycie w znaczny sposób poprawia komfort pracy. Wózki kelnerskie z naszej oferty dostępne są w wielu wariantach, a każdy z nich wykonano z dbałością o detale. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem.

Dlaczego wózki kelnerskie z UNIgastro są tak praktyczne?

O przydatności wózków kelnerskich świadczy przede wszystkim liczba ich zastosowań. Niektóre z nich mogą doskonale sprawować się jako sprzęt do serwowania potraw gościom, czy nawet służyć do przyrządzania dań bądź drinków na ich oczach. Wózki kelnerskie, dzięki którym można w łatwy i komfortowy sposób dowieźć potrawy do Klientów, są szczególnie przydatne w hotelach czy eleganckich restauracjach.

Wózki kelnerskie często wykorzystuje się również jako element wyposażenia zaplecza lokalu gastronomicznego. Dzięki nim w łatwy sposób można segregować naczynia, czy też przygotowywać poszczególne potrawy do wydania. Jak widać, są to sprzęty naprawdę funkcjonalne. W ofercie UNIgastro znajdziesz zarówno wózki, które z dumą zaprezentujesz gościom, jak i te, które wybierzesz czysto ze względu na ich użyteczność.

Czym charakteryzują się wózki kelnerskie z naszego sklepu?

Wózki kelnerskie, które mamy do zaoferowania, są zróżnicowane pod względem budowy i funkcji, w które są wyposażone. Różnią się przede wszystkim liczbą półek – znajdziesz wśród nich zarówno wózki 2-, jak i 3-półkowe. Ich liczbę, rozstaw między półkami, a także maksymalne obciążenie wózka można bardzo łatwo dopasować do rodzaju produktów, które mamy zamiar na nich przetransportowywać. Wózki różnią się także wymiarami, dzięki czemu dobranie ich do lokali gastronomicznych dysponujących zarówno mniejszymi, jak i większymi przestrzeniami, w których będziemy nimi manewrować, nie stanowi najmniejszego problemu.

Większość z nich wykonano ze stali nierdzewnej, która pod względem trwałości nie ma sobie równych. Niektóre z nich stanowią połączenie elementów stalowych wraz z tymi wykonanymi z tworzyw sztucznych, takich jak polietylen. Wszystkie użyte materiały gwarantują łatwość czyszczenia, a także wysoką odporność na zarysowanie sprzętu, dzięki czemu są to produkty długotrwałe.

Kółka, w które są wyposażone, nie generują hałasu podczas jazdy, a także nie zarysowują posadzek. Ponadto dwa z nich mają wbudowane hamulce, co zapewnia większe bezpieczeństwo użytkowania.

Na szczególną uwagę zasługują także modele z dodatkowymi funkcjami, takimi jak wysuwana półka, czy zamontowana w wózku taca z pokrywą.

Wózki kelnerskie z oferty UNIgastro to produkty najwyższej jakości

Wiemy, jak istotne jest to, aby sprzęty używane w lokalach gastronomicznych były niezawodne. To dlatego wszystkie produkty, które mamy do zaoferowania, są wykonane niezwykle solidnie. Gwarantujemy, że wszystkie wózki kelnerskie z niniejszej kategorii, zarówno te serwisowe, jak i przeznaczone do zbierania naczyń, to rozsądna inwestycja. Jeśli szukasz produktu funkcjonalnego – świetnie trafiłeś – koniecznie zapoznaj się z ofertą wózków kelnerskich UNIgastro.

pixel