Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Meble cateringowe

( number of products: 6 )

Zarówno firmy cateringowe, jak i restauracje w okresie letnim bardzo często korzystają z wyposażenia, jakim są meble cateringowe. Powinny być nie tylko funkcjonalne, lecz także solidne i lekkie. Takie właśnie są meble cateringowe z oferty UNIgastro. Zapraszamy do zapoznania się z ich szerokim wyborem.

Kiedy warto zainwestować w nasze meble cateringowe?

Meble cateringowe, jak sama ich nazwa wskazuje, służą przede wszystkim przedsiębiorcom z branży cateringowej. Profesjonalne firmy cateringowe dostarczają klientom nie tylko przygotowane posiłki, lecz także naczynia, czy sprzęty, które są niezbędne do organizacji przyjęć. Gdy pogoda dopisuje, wiele restauracji decyduje się również na otworzenie ogródka piwnego, który również należy odpowiednio wyposażyć. Meble cateringowe, które oferujemy, to idealne sprzęty do tego, aby zorganizować imprezę w plenerze bądź zaaranżować przestrzeń do spożywania posiłków na świeżym powietrzu.

W meble cateringowe, które UNIgastro ma w swoim asortymencie, warto zainwestować również wtedy, gdy organizujemy rozmaite wydarzenia – konferencje, bankiety czy wesela. Jako że są to meble składane, ich transport czy magazynowanie nie wiąże się z większymi problemami, a w sytuacjach, gdy spodziewamy się sporej liczby gości, wygoda ich użytkowania okazuje się nieocenioną pomocą.

Jakie meble cateringowe znajdziesz w UNIgastro?

Niniejsza kategoria obejmuje wiele rodzajów mebli cateringowych. Są to między innymi stoły prostokątne w różnych rozmiarach, stoły okrągłe, a w tym nawet stoły barowe. Poza tym w naszym sklepie znajdziesz także bardzo wygodne krzesła czy ławki cateringowe. Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych – wśród naszych mebli cateringowych znajduje się również krzesełko dla dziecka oraz kompatybilna z nim taca, którą umyjesz w zmywarce, czy nawet przewijak dla niemowląt.

Nasze meble cateringowe, mogą świetnie sprawować się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Mają malowane elementy stalowe, a całość jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Jak już wspominaliśmy, są to meble składane – po złożeniu zajmują naprawdę niewiele przestrzeni. Wymiary każdego z nich po złożeniu znajdziesz w opisie konkretnego produktu. Ponadto są one wytrzymałe, a inwestując w nie, możesz być pewien, że posłużą długie lata.

Solidne i stylowe meble cateringowe

Każdy, kto zajmuje się organizacją wydarzeń, wie, że wykorzystywane sprzęty powinny być nie tylko użyteczne, lecz także estetyczne. To dlatego w niniejszej kategorii zgromadziliśmy meble cateringowe, które prezentują się klasycznie, a do tego utrzymane są w jednakowej tonacji kolorystycznej. Dzięki temu w łatwy sposób stworzysz bardzo harmonijny zestaw.

Meble cateringowe z oferty UNIgastro są też bezpieczne w użytkowaniu. Stawiając na nie, możesz być pewien, że ich użytkowników nie spotkają żadne niemiłe niespodzianki – wyróżniają się swoją wytrzymałą konstrukcją, jako że pochodzą od renomowanego producenta Stalgast.

Jeśli szukasz sprzętów uniwersalnych, które doskonale posłużą Ci w wielu sytuacjach, postaw na meble cateringowe z asortymentu UNIgastro.

pixel