Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Pędzelki cukiernicze

( number of products: 7 )

Pędzelki cukiernicze znajdują zastosowanie zarówno w zakładach cukierniczych, jak i piekarniach czy restauracjach. Są to wysoce uniwersalne akcesoria, które umożliwiają bezpieczną pracę z żywnością, o czym świadczą ich producenci. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem pędzelków cukierniczych, dzięki którym wykonasz bardzo wiele, nawet tych niezwykle precyzyjnych prac gastronomicznych.

Do czego posłużyć mogą pędzelki cukiernicze z oferty UNIgastro?

Pędzelki cukiernicze to przyrządy, dzięki którym przygotujesz czy przyozdobisz bardzo wiele wyrobów. Mało który cukiernik wyobraża sobie pracę bez tych funkcjonalnych akcesoriów. Dzięki nim możliwe jest smarowanie wypieków przed wstawieniem ich do pieca, tak, aby nadać im złocisty kolor, czy też przyozdabianie ich lukrem bądź rozmaitymi kremami. Pędzelki cukiernicze z naszej oferty okażą się niezastąpioną pomocą w rozprowadzaniu jajka, płynnego masła czy nakładania glazury. Przy ich użyciu wykonasz także ciekawe dekoracje. Warto pamiętać, że mogą okazać się przydatne w pracy nie tylko z wyrobami cukierniczymi – wielu kucharzy wykorzystuje je także jako narzędzie do przygotowywania mięs, ryb, czy warzyw.

Pokaźną część tej kategorii stanowią również pędzle do czyszczenia kolby, które należą do nieodzownych elementów ekwipunku każdego baristy. Dzięki nim praca z ekspresem kolbowym może być znacznie przyjemniejsza, a zaprowadzenie porządku w miejscu pracy stanie się łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Jakie pędzelki cukiernicze znajdziesz w naszym sklepie?

Pędzelki cukiernicze, które obejmuje oferta UNIgastro, to m.in. pędzle z włosia naturalnego o drewnianej rączce. Praca z nimi może być bardzo wygodna, jednak należy pamiętać o ich pielęgnacji, a także kontrolowaniu, czy po dłuższym czasie użytkowania nie gubią włosia. Pędzelki te umożliwiają pracę z bardzo wieloma rodzajami produktów.

Pędzelki cukiernicze druciane z drewnianą rękojeścią mają z kolei włosie wykonane ze stali nierdzewnej. Są one łatwe w konserwacji, jednak należy pamiętać o tym, że nie nadają się do mycia w zmywarce. Ich niewątpliwy atut stanowi możliwość pracy z produktami o nawet bardzo wysokich temperaturach.

Ogromną popularnością cieszą się nasze pędzelki cukiernicze silikonowe. Pędzelki o silikonowym włosiu dają użytkownikowi pewność, że nie zgubią włosia. Te z nich, które znajdziesz w asortymencie UNIgastro można poddać całkowitemu demontażowi, dzięki czemu ich czyszczenie jest bardzo łatwe. Ponadto można spokojnie myć je w zmywarce, nie martwiąc się o ewentualne uszkodzenie. Podobnie jak pędzelki druciane, cechują się wybitną odpornością na wysokie temperatury.

Postaw na pędzelki cukiernicze ze sklepu UNIgastro i ciesz się niebywałym komfortem pracy

Pędzelki cukiernicze, które mamy w naszej ofercie to akcesoria wysokiej klasy, które umożliwiają łatwe wykonywanie prac cukierniczych czy piekarniczych. Najwyższa jakość materiałów, które wykorzystano do ich produkcji, gwarantuje ich długowieczność. Dostępne pędzelki cukiernicze mają różne szerokości, a także zróżnicowane długości rączek, dzięki czemu bez trudu można znaleźć produkt, który najbardziej wpisuje się w gusta czy potrzeby użytkownika. Pędzelki cukiernicze UNIgastro to akcesoria, na których można polegać.

pixel