Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Miski

( number of products: 17 )

Miski do kuchni to jedne z podstawowych elementów wyposażenia każdego lokalu gastronomicznego. Mają bardzo wiele zastosowań, a odpowiednio dobrane, w znaczny sposób usprawniają wykonywaną pracę. Miski do kuchni z oferty UNIgastro to wysokiej jakości produkty, wśród których każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Miski do kuchni profesjonalnych i domowych

Akcesoria kuchenne, które znajdują się w tej kategorii, świetnie sprawdzą się zarówno dla zawodowych kucharzy, jak i tych, dla których gotowanie to jedynie hobby. Zawarliśmy tu przede wszystkim miski do kuchni, które świetnie posłużą jako pomoc w procesie przygotowywania posiłków, miksowania i wyrabiania produktów, czy rozpuszczania czekolady. Nadają się także do przechowywania produktów spożywczych, zarówno w lodówce, jak i na kuchennym blacie. Wykonano je z materiałów, niewchodzących w reakcje chemiczne z produktami, które się w nich znajdą. Z pewnością można określić je jako akcesoria wszechstronne i wysoce użyteczne.

Wybór miski warto uzależnić od tego, w jaki sposób będzie ona wykorzystywana. Przykładowo, te większe i wyższe idealnie sprawdzają się do pracy z płynnymi produktami, które dzięki sporej przestrzeni wewnątrz naczynia zabezpieczone są przed rozlaniem. Różnorodność rozmiarów i tworzyw, z jakich zostały wykonane miski do kuchni z oferty UNIgastro sprawia, że bardzo łatwo znaleźć produkt idealny dla siebie. Nierzadko warto postawić także na kilka misek podobnych do siebie, lecz różniących się średnicą i pojemnością, tworząc tym samym uniwersalny zestaw.

Jakie cechy mają miski do kuchni ze sklepu UNIgastro?

Miski do kuchni, które znajdziesz w niniejszej kategorii, wykonano z różnorodnych materiałów. Jednym z nich jest lekki, wytrzymały i niezwykle korzystny cenowo plastik. Pozostałe to miski do kuchni ze stali nierdzewnej, które wyróżniają się swoją trwałością i odpornością na niekorzystne procesy, takie jak korozja.

Miski plastikowe mają wbudowane dzióbki, dzięki którym wylewanie z nich płynów jest znacznie bardziej ułatwione, a także wygodne uchwyty do ich trzymania. Miski stalowe podzielić można na tradycyjne miski z rantem oraz wanny. Miski w formie wanien zostały wyposażone w bardzo solidne i poręczne uchwyty. Stal, z jakiej wykonano nasze miski do kuchni, jest polerowana bądź satynowana. W przeciwieństwie do misek plastikowych, idealnie nadają się do wyparzania. Wszystkie miski do kuchni, jakie znajdziesz w ofercie UNIgastro, dostępne są w różnych rozmiarach i pojemnościach.

Wyposaż kuchnię swojego lokalu gastronomicznego z UNIgastro

Większość produktów, jakie znajdziesz w niniejszej kategorii, pochodzi od renomowanego producenta STALGAST. Bezdyskusyjnie są to miski do kuchni, na których można polegać. Akcesoria te posłużą Twoim pracownikom na wielu etapach przygotowywania posiłków, i będą mogły być eksploatowane przez długie lata.

Jeśli szukasz trwałych i funkcjonalnych elementów wyposażenia kuchni, koniecznie zapoznaj się z asortymentem UNIgastro. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego tylko trzeba, aby stworzyć lokal gastronomiczny wprost z Twoich marzeń, bądź idealnie uzupełnić wyposażenie posiadanego już biznesu.

pixel