Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Podstawy pod piece do pizzy

( number of products: 2 )

W naszym sklepie Unigastro.pl dostępne są między innymi podstawy pod piece do pizzy, które stanowią ich nieodłączny element zwiększający funkcjonalność, komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie dostępne modele pochodzą od najlepszych producentów, którzy podczas ich produkcji zadbali o wszelkie szczegóły mające wpływ na trwałość oraz odporność na standardowe uszkodzenia wynikające z intensywnego użytkowania. Budowa pieca na pizzę sprawia, że zastosowanie odpowiednio wysokich podstaw jest wymagane. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi podstawami dostępnymi w Unigastro.pl!

Podstawowe cechy i ogólna charakterystyka podstawy pod piec do pizzy

Piec do pizzy ma taką budowę, która wymusza zastosowanie dodatkowych podstaw zwiększających komfort ich użytkowania oraz bezpieczeństwo. Wszystkie podstawy zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, głównie stali, która jest w pełni odporna na niekorzystne warunki panujące w pizzeri. Wysoka temperatura, czasami także duża wilgotność sprawia, że na niższej klasy surowcach szybko powstają ogniska rdzy, które w pewnym momencie dokonują nieodwracalnych zniszczeń w konstrukcji tego akcesorium. Budowa pieca do pizzy wymaga zastosowania podstawy także ze względu na jego wysokość. Większość modeli należy umieścić na odpowiedniej wysokości, lecz położenie ich na blacie nie jest zalecane głównie ze względu na bardzo wysoką temperaturę podstawy. 

Komfort podstawy pod piec przede wszystkim

Budowa pieca na pizzę nie przewiduje miejsca do przechowywania gotowych i bardzo gorących jeszcze wyrobów, służą do tego między innymi podstawy. Ich konstrukcja składa się głównie z nóg o odpowiedniej szerokości oraz przekroju, a także płaskiej półki w górnej oraz w dolnej części. Na górnej mocuje się piec, a na dolną można z powodzeniem odłożyć upieczoną już pizzę na naczyniu. Stal jest w pełni odporna na najwyższe temperatury, dlatego nie ulegnie jakiemukolwiek uszkodzeniu pod jej wpływem. Zamów już dziś najlepsze podstawy, które zwiększają funkcjonalność budowy pieca do pizzy. Zapewniamy szybką dostawę oraz pomoc na każdym etapie realizacji.

pixel