Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Zmywarki gastronomiczne

( number of products: 109 )

Zmywarki gastronomiczne do naczyń przeznaczone do mycia szkła oraz naczyń i całych garnków czy innych akcesoriów używanych w lokalach gastronomicznych. Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne modele i złóż zamówienie już dziś – gwarantujemy szybką dostawę oraz największy wybór zmywarek przemysłowych w kraju.

Do czego służą zmywarki gastronomiczne do naczyń oraz wyparzarki gastronomiczne?

Zmywarki gastronomiczne są dedykowane do zautomatyzowanego mycia naczyń za pomocą wody o odpowiedniej temperaturze oraz środków myjących, głównie w postaci tabletek czyszczących. Urządzenie podczas pracy samo reguluje temperaturę i zmienia program, dzięki czemu jego obsługę można ograniczyć jedynie do włożenia brudnych naczyń do środka, uruchomienia zmywarki wraz z uzupełnieniem odpowiednich środków czyszczących oraz wyciągnięcia czystych sztućców czy garnków po zakończonym automatycznym procesie mycia. To oznacza jedno – ogromną oszczędność czasu oraz pieniędzy. Zmywarki profesjonalne zużywają optymalną ilość wody podczas pracy, znacznie mniejszą niż w przypadku mycia ręcznego, a ustawiony cykl mycia zapewnia skuteczne usunięcie wszelkich bakterii, zarazków oraz uporczywych zabrudzeń. Zmywarki gastronomiczne są bardzo pojemne, gdyż służą do ciągłego mycia dużej ilości przyborów kuchennych i są nieodzownym elementem wyposażenia gastronomii. Modele domowe zazwyczaj charakteryzują się niższą wydajnością, gdyż używa się je głównie do mycia podstawowych naczyń wykorzystywanych na co dzień w gospodarstwie domowym. Co ciekawe, profesjonalna zmywarka gastronomiczna nie jest większa niż jej domowe alternatywy. Dzięki temu zmywarkę do naczyń można z łatwością wkomponować do większości restauracyjnych pomieszczeń. Szczególnie ciekawe są małe zmywarki dedykowane do najmniejszych naczyń i do lokali o małym lub średnim natężeniu ruchu. Zmywarka gastronomiczna to jeden z najczęściej kupowanych produktów w naszym sklepie internetowym. Zmywarka gastronomiczna jest dostępna również w różnych wariantach takich jak z dozownikiem płynu myjącego

Parametry zmywarki do naczyń - Podstawowe wyposażenie gastronomii

Wyparzarki do naczyń różnią się wieloma parametrami, które definiują ich przydatność w konkretnej gałęzi przemysłu. Większość z nich jest sterowana elektromechanicznie, czyli przy pomocy elektronicznych paneli znajdujących się na froncie urządzeń, a w ich konstrukcji znajdują się ramiona płuczące oraz myjące, zazwyczaj osobne. Obudowa ze stali nierdzewnej gwarantuje wysoką trwałość tych urządzeń, a wielowarstwowe drzwi skutecznie chronią całą zmywarkę gastronomiczną przed wieloma uszkodzeniami. Zamów już dziś w sklepie Unigastro.pl!

pixel