Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Baseny i umywalki

( number of products: 5 )

Bogaty asortyment sklepu UNIgastro obejmuje także baseny i umywalki gastronomiczne, które świetnie odnajdą się w zmywalniach różnorodnych lokalów gastronomicznych. Są to sprzęty wykonane z wysokiej jakości materiałów, pochodzące od renomowanych producentów, takich jak STALGAST czy YATO Gastro. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stołów z basenem oraz umywalek.

Baseny i umywalki gastronomiczne – funkcjonalność w każdym calu

Wiele naczyń i narzędzi, które wykorzystuje się w gastronomii, nie nadaje się do mycia mechanicznego. To właśnie dlatego stoły z basenem należą do nieodzownych elementów wyposażenia profesjonalnych zmywalni – służą do ręcznego mycia rozmaitych przedmiotów. Ich wymiary sprawiają, że mieszczą naraz nawet bardzo dużą liczbę brudnych naczyń, a ich zmywanie staje się znacznie szybsze i łatwiejsze. Z tego powodu bardzo często znaleźć je można na zapleczu restauracji, barów czy piekarni. Nierzadko na ich zakup decydują się także właściciele zakładów masarskich – są one świetnie przystosowane do pracy z żywnością.

Umywalki gastronomiczne to z kolei sprzęty, dzięki którym pracownicy kuchni mogą znacznie efektywniej utrzymywać higienę na wysokim poziomie. Są to nie tylko umywalki, które obsługuje się przy użyciu tradycyjnych kurków. W naszej ofercie znajduje się również umywalka kolanowa, której uruchomienie jest niezwykle proste – robi się to kolanem, dzięki czemu nie ryzykujemy ponownego zabrudzenia rąk przy zakręcaniu kurków! Jest to ogromna oszczędność czasu, a także podniesienie komfortu pracy.

Wytrzymałe i eleganckie baseny oraz umywalki gastronomiczne

Meble gastronomiczne, które zgromadziliśmy w tej kategorii, mogą różnić się swoimi zastosowaniami. Łączy je jednak jedno – są to sprzęty spełniające wiele norm jakości – wykonane są z materiałów najwyższej klasy. Zarówno oferowane umywalki gastronomiczne, jak i stoły z basenem to sprzęty ze stali nierdzewnej, które zachowują swój nieskazitelny wygląd nawet wtedy, gdy są intensywnie eksploatowane. Wyróżniają się odpornością na korozję, działanie silnych środków chemicznych, uszkodzenia mechaniczne, czy też rozmaite temperatury. Stoły z basenem, które oferujemy, są spawane, dzięki czemu możesz mieć pewność, że żaden z nich nie przecieknie. Są dostępne w wielu różnych rozmiarach i podparte nóżkami o wysokiej stabilności.

Proponowane przez nas umywalki to z kolei sprzęty zabudowane bądź niezabudowane – sam zdecyduj, który wariant odpowiada Ci najbardziej.

Wyposaż zmywalnię swojego lokalu z UNIgastro

Baseny i umywalki gastronomiczne, które znajdziesz w asortymencie naszego sklepu, to sprzęty występujące w bardzo wielu różnych rozmiarach czy wysokościach. Dzięki tak obszernemu wyborowi nie mamy wątpliwości, że każdy z naszych klientów może znaleźć ten, który idealnie dopasuje się do jego potrzeb.

Niniejsza kategoria obejmuje także różne użyteczne akcesoria, takie jak gniazdo korka do zlewu, czy dedykowane basenom i zlewom korki przelewowe, wyposażone w nierdzewne sitka, przeciwdziałające zapychaniu się odpływu.

Wybierając baseny, umywalki gastronomiczne, czy inne sprzęty z oferty UNIgastro możesz być pewien, że stawiasz na produkty długotrwałe – dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów.

pixel