Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Szufelki

( number of products: 9 )

Szufelki dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego, stanowią podstawowy element wyposażenia lokali gastronomicznych tudzież sklepów spożywczych. Popularność zyskały dzięki swojej uniwersalności. Chętnie korzystają z nich kucharze, barmani, a także ekspedienci sklepów spożywczych. Coraz częściej możemy je również spotkać w marketach przy alejkach z produktami sypkimi na wagę. Świetnie sprawdzą się też w domu. Do czego możesz ich użyć? Do bardzo wielu czynności kuchennych, takich jak, chociażby odmierzania porcji żywności. Dzięki nim nakładanie wszelkiego rodzaju ziaren, mąki, orzechów, lodu, cukierków, drobnych owoców czy też innych produktów na wagę stanie się łatwiejsze i znacznie szybsze. Dodatkowo odbędzie się bez brudzenia rąk. Ten aspekt ma szczególnie istotne znaczenie dla wielu użytkowników, chcących uniknąć plam na dłoniach lub ubraniach.

Szufelki gastronomiczne - najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie

W asortymencie naszego sklepu znajdują się szufelki wykonane z najwyższej jakości:

  • aluminium;
  • poliwęglanu;
  • stali nierdzewnej.

Niezależnie od rodzaju wykorzystanego materiału, każda szufelka gastronomiczna jest w pełni bezpieczna dla zdrowia. Co to oznacza? Otóż podczas kontaktu z żywnością, tworzywa te nie wchodzą w żadne reakcje chemiczne, które mogłyby negatywnie wpłynąć na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Atrakcyjna cena szufelek zależna jest oczywiście od materiału wykorzystanego do ich produkcji, ale również od pojemności przedmiotu i jego przeznaczenia. Wyróżniamy bowiem szufelki:

  • tradycyjne - do artykułów sypkich;
  • personalizowane - do frytek.

Każde z nich charakteryzują się dużą wytrzymałością. Są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia.

Szufelki - najważniejsze zalety

Szufelki gastronomiczne są przede wszystkim niezwykle praktycznym przedmiotem. Ponieważ zajmują niewiele miejsca, możesz je przechowywać w szufladach z niedużymi przyborami kuchennymi. Wygodne uchwyty gwarantują komfortowe ułożenie w dłoni. Szufelki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby żywność nie rozsypywała się w trakcie czynności kulinarnych. Charakterystyczne, lejkowate kształty umożliwiają wygodne nakładanie lodu, sypkich artykułów spożywczych, a także produktów na wagę. Dzięki temu użytkownicy mogą zachować porządek w swoich lokalach. To bardzo ważna zaleta szczególnie doceniana w trakcie intensywnego ruchu w kuchni czy też w sklepach. Dlatego nie zwlekaj i zainwestuj w przydatny gadżet, który zapewni Ci lub Twoim pracownikom nieograniczone możliwości oraz komfort pracy.

Szufelki gastronomiczne - kreatywna zabawa dla najmłodszych

Produkt ten zdobył ogromną sympatię wśród najmłodszych użytkowników. Dlatego jeśli jesteś rodzicem maluchów, warto umieścić go w swojej domowej kuchni. Szufelki zapewnią Twoim pociechom wielogodzinną, fantastyczną zabawę w przesypywanie żywności z jednego naczynia do drugiego. Dzieciaki to uwielbiają! Ty zaś zyskasz cenne chwile dla siebie. Ponadto nic tak nie cieszy małych odkrywców, jak rodzinne przygotowywanie posiłków, a także wspólne zabawy w kuchni. Przedmioty do użytku codziennego częstokroć cieszą znacznie bardziej niż najdroższe zabawki. Przekonaj się o tym już dziś.

pixel