Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Chochle

( number of products: 13 )

Chochle to akcesoria, które służą do nakładania na talerz określonych, płynnych potraw. Na stronie naszego sklepu UNIgastro znajdziesz profesjonalne i eleganckie chochle, które stanowią niezbędne wyposażenie każdej kuchni. Oferowane chochle są wytrzymałe i niezawodne, a za ich produkcję odpowiadają doświadczone marki Stalgast, YATO czy Paderno.

Chochle do kuchni domowej i lokalu gastronomicznego

Na stronie naszego sklepu UNIgastro znajdziesz różnorodne chochle, które dedykowane są do wykonywania konkretnych zadań w kuchni. Oferujemy chochle do nalewania różnych płynów, jak np. zupy czy sosy. Poszczególne modele chochli mają inny kształt i długość, idealnie dopasowane do ich przeznaczenia. Różna jest także głębokość i szerokość samej miski. 

Duża różnorodność sprzedawanych modeli sprawia, że możesz wybrać te, które w największym stopniu spełnią Twoje oczekiwania. Każdy kucharz ma własne preferencje dotyczące przyrządów kuchennych, z którymi najlepiej mu się pracuje. Z myślą o efektywności i bezpieczeństwie pracy w każdej kuchni, przygotowaliśmy różnorodne akcesoria kuchenne, w tym chochle, których duża ilość gwarantuje możliwość satysfakcjonujących zakupów.

Różnorodne chochle gastronomiczne

Chochle, które oferujemy, różnicuje kilka czynników, wśród których warto wskazać na materiał wykonania. Znajdziesz u nas chochle wykonane z bardzo wytrzymałej stali nierdzewnej, a także modele wyprodukowane z tworzywa sztucznego, wzmocnionego włóknem szklanym. Chochle różnią się także budową. Oferujemy modele monoblok, czyli przygotowane z jednego kawałka stali, a także chochle, które powstały poprzez połączenie ze sobą dwóch kawałków stali. 

W naszym sklepie możesz kupić chochle z otworem lub specjalnym zagięciem, które umożliwi Ci zawieszenie ich na wieszaku. Niezależnie od wymienionych wyżej parametrów, wszystkie produkty z tej kategorii cechuje wysoka funkcjonalność. Nasze chochle są niezawodne, wytrzymałe i precyzyjnie wykonane. Kupując je w atrakcyjnej cenie na naszej stronie UNIgastro, możesz mieć pewność świetnego stosunku ceny do jakości, przekładającego się na opłacalność inwestycji.

Wysokiej jakości chochle do gastronomii

Na stronie sklepu UNIgastro znajdziesz wysokiej jakości chochle do sosów, do zupy, do wazy itp. Oferowane przez nas chochle cechuje odporność na wysokie temperatury i na uszkodzenia mechaniczne. Akcesoria są wytrzymałe i niezawodne, a także bardzo praktyczne. Posiadają one wygodne rączki, są idealnie wyważone, a do tego można je wyparzać i myć w zmywarce. 

Takie właściwości chochli sprawiają, że ich użytkowanie jest komfortowe, a czyszczenie proste i szybkie. Jeśli nie wiesz jaką chochlę wybrać, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie wykorzystają zdobytą wiedzę, by zaprezentować różnice, występujące między poszczególnymi modelami produktów, które znajdziesz na naszej stronie UNIgastro. 

pixel