Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Pojemniki GN z polipropylenu

( number of products: 16 )

W ofercie UNIgastro znajdziesz rozmaite akcesoria kuchenne, takie jak niezwykle przydatne pojemniki polipropylenowe. Są to sprzęty, które znajdą zastosowanie w każdej profesjonalnej kuchni. Te niedrogie pojemniki GN wyróżniają się wysoką odpornością na substancje chemiczne różnego rodzaju, a także umożliwiają higieniczne przechowywanie zróżnicowanych produktów.

Czym są pojemniki polipropylenowe GN?

Pojemnikami GN nazywamy powszechnie używane w gastronomii naczynia, w których można przechowywać żywność, mrozić ją czy nawet podgrzewać. Skrót GN pochodzi od wyrażenia „Gastro Norm”, który stosuje się zarówno w przypadku gastronomii, jak i przy produkcji urządzeń AGD. Jest to ujednolicone oznaczenie wielkości, dzięki czemu kupując dany pojemnik, można mieć pewność, że będzie on pasował do konkretnego urządzenia gastronomicznego.

Pojemniki GN, które mamy do zaproponowania w niniejszej kategorii, to pojemniki polipropylenowe. Polipropylen to tworzywo sztuczne, które jest niezwykle odporne na ogromną ilość czynników zewnętrznych, wśród których wymienić można liczne kwasy, tłuszcze czy mleko. Dzięki tym właściwościom polipropylenu wykonane z niego pojemniki nie wchłaniają zapachów ani smaków.

Jak wybrać idealne pojemniki polipropylenowe z oferty UNIgastro?

Zastanawiając się nad tym, który z produktów z niniejszej kategorii będzie odpowiednim wyborem, warto zasugerować się przede wszystkim jego wymiarami. W naszej ofercie znajdują się pojemniki polipropylenowe o wielu rozmiarach, takich jak GN 1/1, GN 1/2, czy GN 1/3, kończąc na GN 1/9. Pojemniki różnią się także swoją wysokością.

Wielkość naczynia warto dobierać do urządzeń, w których mamy zamiar je wykorzystywać. Bardzo często stosuje się je w parze wraz z szafami bądź witrynami chłodniczymi, czy nawet podgrzewaczami bufetowymi. Zakres temperatur, w których można z nimi bezpiecznie pracować, jest bardzo szeroki, jednak należy pamiętać, że pojemniki polipropylenowe, które oferujemy, nie są przeznaczone do bemarów czy pieców konwekcyjno-parowych.

Interesującą opcją jest także wyposażenie kuchni w pojemniki polipropylenowe niezależnie od tego, czy mamy urządzenia, które umożliwiają ich wykorzystanie. Pojemniki polipropylenowe GN to naczynia, które są niezwykle użyteczne same w sobie! Warto zatem zaopatrzyć się w co najmniej kilka z nich i samemu przekonać się, jak pomocne są w kuchennej pracy.

Poza pojemnikami polipropylenowymi w niniejszej kategorii znajdziesz także pasujące do nich pokrywki. Są one niezwykle szczelne, a wraz z pojemnikami tworzą zgrabne, prezentujące się estetycznie komplety. Wybierając taką pokrywkę, należy zwrócić uwagę na to, czy będzie pasowała do danego pojemnika pod względem rozmiaru.

Pojemniki polipropylenowe GN w przystępnych cenach

Pojemniki polipropylenowe, które znajdziesz w ofercie UNIgastro to produkty niezwykle korzystne cenowo. Dzięki temu zakup nawet dużej liczby sztuk, nie wiąże się z wielkimi wydatkami. Pojemniki GN stanowią zazwyczaj integralną część wyposażenia profesjonalnej kuchni, ponieważ bardzo ułatwiają przygotowywanie posiłków. Przekonaj się sam, że są to produkty godne Twojej uwagi.

pixel