Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Chłodziarki do butelek

( number of products: 6 )

Chłodziarki do butelek stanowią podstawowy element wyposażenia wszystkich lokali usługowych o charakterze gastronomicznym. Dobrze prosperujące restauracje, bary, hotele, gospodarstwa agroturystyczne, a nawet firmy eventowe, doceniają ich funkcje chłodnicze - szczególnie w okresie letnim. Upalne dni, słoneczna pogoda i wakacyjny luz przyciągają do lokalnych ogródków zarówno turystów, jak i mieszkańców konkretnych miejscowości. Ugaszenie pragnienia chłodnym napojem sprzyja chęci pozostania w danym miejscu na dłużej i skorzystania z pozostałej części menu. Wszelkie spotkania towarzyskie smakują znacznie lepiej przy schłodzonych trunkach procentowych. Zatem inwestycja w chłodziarkę do butelek z pewnością zaowocuje w pozyskanie nowych klientów. Fakt ten nie potrzebuje dodatkowych argumentów. Dlatego nie zwlekaj i poznaj naszą ofertę już dziś!

Sprzęt chłodniczy dostosowany do Twojego lokalu

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz chłodziarki do butelek dedykowane lokalom gastronomicznym. Wśród nich znajdują się modele z drzwiami przesuwnymi, a także:

  • jednodrzwiowe;
  • dwudrzwiowe;
  • trzydrzwiowe.

Zadbaliśmy również o to, aby nasi Klienci mieli możliwie największy wybór jeżeli chodzi o wymiary chłodziarek. Oferujemy wysokie szafy chłodnicze idealnie wpisujące się w wystrój barowy. Ich najważniejszą zaletą jest oczywiście pojemność. Umieścisz w nich naprawdę dużą ilość butelek. Ponadto w estetyczny i praktyczny sposób wyeksponujesz napoje cieszące się największym uznaniem wśród ich koneserów. Dla mniejszych przestrzeni proponujemy rozwiązanie w postaci niskich witryn chłodniczych. W zależności od ich szerokości możesz zdecydować się na jednoskrzydłowe chłodziarki do butelek lub wersje dwuskrzydłowe. Obligatoryjnie, szersze modele pozwolą schłodzić większą liczbę trunków.

Czym kierować się przy doborze chłodziarki do butelek?

Przemyślany zakup, wiążący się z większą inwestycją to podstawa. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na wspomnianą wyżej pojemność chłodziarki. Powinna być ona dostosowana do średniej ilości gości, korzystających z usług danego lokalu. W drugiej kolejności należy wybrać moc systemów chłodzących. Im wyższa jest jej wartość, tym maszyna osiąga lepszy efekt chłodzenia. Po za tym napoje znacznie szybciej uzyskują niższą temperaturę. Podświetlenie oraz ilość półek to kolejny punkt, który dobrze byłoby rozważyć. Estetyka ekspozycji sprawia, że butelki prezentują się atrakcyjnie. Ostatnim i dość ważnym elementem jest wyświetlacz z temperaturą. Gwarantuje on kontrolę chłodzenia i utrzymanie jego właściwego poziomu.

Wymienione powyżej wyznaczniki stanowią podstawę dobrze działającego i nienagannie prezentującego się sprzętu. Biorąc je pod uwagę, zyskujesz pewność, że inwestujesz w chłodziarkę odpowiednią dla Twoich oczekiwań.

Uporządkowana przestrzeń

Chłodziarki do butelek kryją w sobie jeszcze jedną, szalenie istotną zaletę. Otóż dzięki nim łatwiej jest zachować porządek w danej przestrzeni. Każdy produkt butelkowany zyska przypisane, własne miejsce, co znacznie ułatwia pracę za barem. Dodatkowo poprawia czytelność oferty oraz podnosi jej atrakcyjność. Ta kwestia jest szczególnie ważna dla samych klientów. Widoczne etykiety uporządkowane według smaków i rodzajów napojów ułatwią dokonanie wyboru nawet najbardziej niezdecydowanym osobom.

pixel