Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Sita

( number of products: 15 )

W profesjonalnym lokalu gastronomicznym potrzebne są różnorodne sprzęty i akcesoria. Jednymi z takich produktów są sita, które służą m.in. do przesiewania mąki. Na stronie naszego sklepu UNIgastro znajdziesz sita gastronomiczne o różnych kształtach i wielkościach, spośród których z pewnością wybierzesz model idealny dla siebie.

Jakie cechy mają sita gastronomiczne? 

W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości sita kuchenne, które zostały wyprodukowane m.in. przez marki Stalgast i YATO. Do wykonania tych akcesoriów wykorzystano wytrzymałe materiały, jak stal nierdzewna, odpowiadająca za ich wysoką odporność na uszkodzenia. Sita dostępne na naszej stronie są trwałe, a precyzyjne wykonanie sprawia, że korzystanie z nich jest komfortowe. Akcesoria te możesz myć w zmywarce, co znacznie ułatwia utrzymanie ich w czystości. 

Do czego wykorzystać sito kuchenne?

Sita kuchenne to bardzo przydatne akcesoria, które w gastronomii znajdują szerokie zastosowanie. W zależności od modelu naczynia, które wybierzesz, będziesz mógł odpowiednio przygotować najróżniejsze posiłki. Tradycyjne sito służy do przesiewania produktów sypkich, takich jak cukier puder czy mąka. Sitka możesz wykorzystać również do odcedzenia miąższu i innych niechcianych elementów z napojów. 

Inne zastosowanie sit to spulchnienie przesiewanego produktu czy przecieranie warzyw. Nasz sklep oferuje również sitka z lejkiem, które umożliwią Ci dodanie przetartych składników do syfonu. W innych kategoriach sklepu znajdziesz także najróżniejsze sita barmańskie, które wykorzystywane są do przygotowywania drinków.

Jakie sita oferuje sklep UNIgastro?

Na stronie naszego sklepu możesz kupić różnorodne sitka kuchenne. Oferowane przez nas sita różnicuje wiele czynników, jak np. ich kształt, rozmiar czy średnica oczek. Poszczególne sitka przeznaczone są do wykonywania w kuchni innych zadań. W naszym sklepie znajdziesz m.in. wytrzymałe sitko do przesiewania, które dostępne jest w różnych rozmiarach. Kupisz u nas zarówno sito o średnicy 21 cm, jak i 28-centymetrowe modele. 

Oprócz kompletnego akcesorium możesz nabyć również zestaw wymiennych sit do przesiewania. Kupując zestaw, otrzymasz cztery sitka o różnej średnicy, dzięki czemu Twoje akcesorium stanie się bardziej funkcjonalne. Nasz sklep oferuje także poręczne stożkowe sito chińskie, siatkowe sito z długim uchwytem czy sito stalowe z podwójną siatką. Możesz kupić u nas także wygodny w użytkowaniu kubek do przesiewania. Sprawdzi się on idealnie do oczyszczenia i spulchnienia przesiewanych produktów, takich jak mąka.

pixel