Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Urządzenia do gotowania ryżu

( number of products: 3 )

Po urządzenia do gotowania ryżu najchętniej sięgają właściciele restauracji serwujących sushi lub potrawy azjatyckie. Argumentów przemawiających za ich zakupem jest naprawdę wiele. Jedną z najważniejszych zalet tego typu sprzętu jest zachowanie doskonałego i oryginalnego smaku ryżu. Staje się to możliwe dzięki procesowi gotowania w szczelnie zamkniętym urządzeniu. Przyrządzając ryż w tradycyjnym garnku, woda w znacznej ilości odparowuje z naczynia. Razem z nią ulatniają się wszelkie wartości odżywcze produktu. Stosując ryżowar, zyskujemy gwarancję, że zachowa on kompletne bogactwo swoich naturalnych substancji odżywczych. W wyniku tego walory smakowe stają się odczuwalnie wyraźniejsze, pełniejsze. Zatem jeżeli zależy Ci, aby Twoja kuchnia przyciągała gości pysznymi, zdrowymi oraz wartościowymi potrawami, koniecznie sprawdź naszą ofertę i zainwestuj w sprzęt godny zaufania.

Urządzenia do gotowania ryżu - oszczędność czasu na wagę złota

Ogromnie ważnym aspektem w dziedzinie gastronomii jest sprawna realizacja zamówień. Długi czas oczekiwania na jedzenie, skutecznie zniechęca głodnych Klientów lokali gastronomicznych. Aby zapobiec rozczarowaniom gości, warto wyposażyć swoją restaurację w sprzęt, który w znacznym stopniu skróci proces przygotowywania dań. Z pomocą przychodzą urządzenia do gotowania ryżu. Dzięki nim kucharze zaoszczędzą wiele cennych minut na stworzenie nawet najbardziej wymagających potraw. A wszystko to za sprawą mocy naczyń elektrycznych oraz ich specjalnie zaprojektowanej budowy. Szczelne zamykanie, możliwość ustawienia odpowiednich parametrów, a także niezawodna funkcja podtrzymywania ciepła gwarantuje maksymalne zminimalizowanie czasu pracy nad konkretnym daniem. Ponadto urządzenia do gotowania ryżu są niezwykle proste w czyszczeniu. Wystarczy niewielka ilość wody, kilka przetarć szmatką i przedmiot jest gotowy do ponownego użytku. Podczas czynności higienicznych czas także ma znaczenie!

Czym kierować się przy zakupie odpowiedniego urządzenia do gotowania ryżu?

Wszelkie inwestycje w profesjonalny ryżowar wiążą się z częstokroć trudnymi decyzjami. W przypadku wyboru najlepszego urządzenia do gotowania ryżu warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych elementów, które znacząco wpływają na komfort pracy oraz wydajność produktu. Należą do nich:

  • pojemność;
  • moc;
  • mata zabezpieczająca przed przywieraniem ryżu;
  • funkcja podtrzymywania ciepła;
  • miarka;
  • łyżka do nakładania;
  • łopatka do mieszania;
  • wyjmowany pojemnik na skropliny.

Udogodnienia wymienione powyżej przyczyniają się do sprawnej i przede wszystkim prostej obsługi tego sprzętu.

Oczywiście swoją decyzję należy również przemyśleć pod kątem eksploatacyjnym. Jeżeli każdego dnia przyjmujesz dużą ilość gości lub dania z ryżu stanowią podstawę menu w Twojej restauracji, rozważ zakup urządzenia do gotowania ryżu o możliwie największej pojemności. To samo dotyczy mocy - im jest ona większa, tym bardziej wydajna stanie się Twoja kuchnia.

Sprawdź naszą ofertę już dziś i podaruj swoim kucharzom profesjonalne narzędzia pracy.

pixel