Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Rękawice

( number of products: 3 )

Każdy, kto prowadzi biznes związany z gastronomią, doskonale wie, jak niebezpieczna może być praca w kuchni. To dlatego niezwykle ważne jest to, aby do wyposażenia każdego lokalu gastronomicznego włączyć rękawice kuchenne profesjonalne. Te, które znajdziesz w naszej ofercie, można w bardzo łatwy sposób dopasować do typu prowadzonej działalności, a co za tym idzie – naszych potrzeb. Zapoznaj się z rękawicami kuchennymi, które zgromadziliśmy w niniejszej kategorii i znajdź model idealny dla siebie.

Dlaczego rękawice kuchenne profesjonalne powinny znaleźć się w każdej specjalistycznej kuchni?

Pracując w kuchni czy piekarni, bezustannie mamy kontakt z przedmiotami, których powierzchnia ma bardzo wysoką temperaturę. Wśród licznych funkcji, jakie mają rękawice kuchenne profesjonalne z oferty UNIgastro, znajduje się właśnie ochrona przed oparzeniem. Profesjonalne kuchnie wymagają skutecznych rozwiązań – jeśli myślisz, że do łapania gorących garnków nadaje się zwinięta kilka razy ściereczka kuchenna – jesteś w błędzie. Aby być pewnym, że Twoi pracownicy są odpowiednio zabezpieczeni przed poparzeniem, zainwestuj w rękawice kuchenne profesjonalne z naszego asortymentu.

Zależnie od wybranego modelu, akcesoria te świetnie sprawdzają się także w pracy z ostrymi narzędziami. Każdy kucharz, którego zadaniem często jest krojenie czy obieranie produktów spożywczych różnego rodzaju, z pewnością doceni oferowane przez nas ochronne rękawice antyprzecięciowe.

Rękawice kuchenne profesjonalne, takie jak rękawice olejoodporne z oferty UNIgastro świetnie nadają się z kolei do pracy w kuchniach, w których pracownicy mają do czynienia z dużymi ilościami gorącego tłuszczu. Powinny bezwzględnie wliczać się w wyposażenie smażalni ryb czy burgerowni.

Rękawice kuchenne profesjonalne, na których możesz polegać

Profesjonalne rękawice kuchenne z oferty UNIgastro są niezwykle trwałe i wytrzymałe, dzięki czemu używając ich do gotowania, możesz być pewien, że nie zawiodą Cię na żadnym etapie wykonywanych prac. Zapewnią Ci jednak nie tylko bezpieczeństwo, lecz także komfort. Zależnie od stopnia precyzji czy rodzaju pracy, którą wykonujesz, możesz postawić na rękawice 5-, 3-, bądź 2-palczaste. Rękawice kuchenne profesjonalne z UNIgastro są również elastyczne i umożliwiają swobodne poruszanie dłońmi. Niemałe znaczenie ma także przyczepność, jaką zapewniają – jeśli nosisz je w trakcie pracy, ryzyko tego, że trzymane naczynie wyślizgnie Ci się z dłoni, jest zredukowane do absolutnego minimum. Akcesoria te można także czyścić w bardzo łatwy sposób, dzięki czemu zachowanie porządku wewnątrz kuchni nie sprawia większego problemu.

Nasza oferta obejmuje rękawice kuchenne profesjonalne o różnych zastosowaniach, wykonane z rozmaitych materiałów. Są to lateks z wyściółką poliamidową, neopren, stal, skóra, czy nawet impregnowana przeciwogniowo bawełna.

Postaw na rękawice kuchenne profesjonalne z oferty UNIgastro

Wiemy, jak ważne w kuchni jest bezpieczeństwo. To dlatego rękawice kuchenne profesjonalne, które mamy w asortymencie, to produkty najwyższej jakości, godne Twojego zaufania. Pochodzą od renomowanego producenta STALGAST, co może świadczyć o ich wysokiej klasie.

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju działalność gastronomiczną prowadzisz, w naszej ofercie z pewnością znajdziesz rękawice kuchenne profesjonalne, które okażą się idealne dla Twoich pracowników.

pixel