Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Miksery planetarne

( number of products: 2 )

Miksery planetarne to wielofunkcyjne urządzenia, które służą do miksowania składników, ubijania piany i wielu innych czynności. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości miksery planetarne, które pozwolą Ci na szybsze i sprawniejsze wykonywanie poszczególnych zadań w gastronomii. 

Zastosowanie mikserów planetarnych

Miksery planetarne to wielofunkcyjne urządzenia, dzięki którym możesz szybko i sprawnie wykonać wiele czynności w kuchni. Można zaliczyć do nich: ubicie piany, mieszanie składników np. na pasztet i wyrabianie ciasta. Miksery planetarne to niezawodne urządzenia, które są także bardzo praktyczne. Po włączeniu określonego programu pracują one automatycznie. 

Dzięki temu możesz zająć się innymi zadaniami, pozwalając, by mikser wykonał swoje. Takie rozwiązanie jest bardzo komfortowe, ponieważ pozwala na wykonywanie kilku czynności jednocześnie. W profesjonalnej gastronomii akcesoria takie jak miksery planetarne pomagają zaoszczędzić czas, a także po prostu ułatwić pracę kucharzom, którzy nie muszą własnoręcznie ugniatać ciast czy ubijać piany.  

Charakterystyka mikserów planetarnych

Miksery planetarne to wysokiej jakości urządzenia, które produkuje się z wytrzymałych komponentów. Sprzęty te spełniają normy sanitarne, ich użytkowanie jest bezpieczne, a czyszczenie bardzo proste. Miksery planetarne cechuje także precyzyjna, szybka i wydajna praca. Gwarantują one wielokierunkowe mieszanie, sprawiając, że wszystkie składniki z przepisu są połączone ze sobą w odpowiedni sposób. Oferowane przez nas miksery planetarne to wytrzymałe i solidnie urządzenia marki Stalgast, które cechuje długa żywotność.

Różnice między mikserami planetarnymi

W zależności od rodzaju planowanych prac zaleca się wybór określonej mocy miksera. W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne miksery planetarne o mocy 300 i 750 W. Posiadają one płynną regulację ruchów, ruchomą kolumnę, a także zestaw trzech końcówek. Na stronie sklepu możesz kupić mikser z dzieżą o pojemności 5 lub 20 litrów. W obu modelach dzieża została wyposażona w osłonę bezpieczeństwa, sprawiającą, że praca urządzeń jest bardziej higieniczna. 

Miksery planetarne przeznaczone są do wyrabiania lekkich ciast, a także ubijania piany. Dlatego, jeśli potrzebujesz sprzętu do ugniatania ciężkich ciast np. na pizzę, proponujemy profesjonalne miksery spiralne. W ofercie naszego sklepu znajdziesz także specjalne akcesoria do mikserów, jak np. wymienna dzieża do miesiarki planetarnej. Oferujemy także dodatkowe końcówki do ubijania, ucierania i zagniatania. 

pixel