Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Dzbanki do soków

( number of products: 2 )

Dzbanki do soków są niezbędnikiem dla każdej działalności gastronomicznej. Chętnie wykorzystuje się je także w domach. Podawane w nich napoje prezentują się estetycznie i stylowo. Ciekawe kształty i formy tych naczyń w połączeniu z ich barwną zawartością przykuwają uwagę i zachęcają do skosztowania trunku. Są niezwykle uniwersalne, ponieważ możesz nalać do nich lemoniadę ze świeżymi owocami, naturalny kompot, soki, wodę, a także napoje gazowane. Najczęściej wykorzystuje się je podczas dużych eventów organizowanych na świeżym powietrzu, imprez okolicznościowych w obiektach zamkniętych, takich jak wesela, komunie, studniówki i wiele innych, jak również na spotkaniach rodzinnych. Dlatego właściciele restauracji, hoteli, barów i firm eventowych chętnie po nie sięgają. Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego już dziś i wybierz dzbanki do soków, które sprostają Twoim oczekiwaniom.

Naczynia proste w obsłudze i bezpieczne dla zdrowia

Dzbanki do soków dostępne w naszej stałej ofercie internetowej to przede wszystkim najwyższa jakość produktu. Wśród nich wyróżniamy dzbanki:

  • akrylowe;
  • poliwęglanowe;
  • szklane.

Dwa pierwsze z wyżej wymienionych rodzai są bardzo wygodne ze względu na swoją niewielką wagę. Należy jednak pamiętać, że z uwagi na materiały, z których zostały wykonane, nie można ich wyparzać. Maksymalna temperatura ciepłych płynów nie powinna przekraczać w nich 80 stopni Celsjusza. Ciecz o wyższej temperaturze może bowiem wejść z tymi tworzywami w reakcje chemiczne, szkodliwe dla ludzkiego organizmu. Szklane dzbanki do soków charakteryzują się znacznie większym ciężarem niż poprzednicy. Są jednak bardziej naturalne i w pełni bezpieczne dla zdrowia. Posiadają także znacznie większą odporność na wysoką temperaturę. Można je bez obaw wyparzać, myć w zmywarkach i serwować w nich wszelkiego rodzaju napoje gorące.

Każdy z prezentowanych tutaj dzbanków jest wyposażony w wygodne i stabilne uchwyty. Lejkowate zakończenia naczyń zostały wyprofilowane w taki sposób, aby czynność nalewania picia przebiegała w pełni komfortowo. Atrakcyjne kształty nadają naszym dzbankom do soków sielskiego i prawdziwie domowego charakteru.

Zalety dzbanków do soków

Dzbanki do soków są przede wszystkim niezwykle praktyczne, funkcjonalne i wygodne w obsłudze. Przezroczystość jest ich ogromnym atutem, szczególnie podczas imprez okolicznościowych, w których uczestniczą małe dzieci. Dlaczego? Ponieważ zarówno starsi, jak i najmłodsi goście od razu rozpoznają zawartość naczyń. Kelnerzy unikną dzięki temu pytań ze strony klientów i niepotrzebnego zamieszania przy stołach. Ponadto poziom zapełnienia przezroczystych dzbanków jest widoczny bez zaglądania do ich wnętrza. Usprawnia to pracę obsługi i gwarantuje, że na żadnym stole nie zabraknie soków. Napoje z plastrami świeżych owoców podawane w naszych dzbankach do soków prezentują się bardzo apetycznie. Kolorowa zawartość tego typu naczyń stanowi naturalną ozdobę pięknie zastawionego stołu. Uzupełnienie ich płynami przebiega niezwykle sprawnie. Dlatego nie zwlekaj i zapewnij swojej restauracji praktyczne wyposażenie. Swoim klientom zaś podaruj komfort podczas wspólnego biesiadowania z najbliższymi.

pixel