Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Noże Sanelli

( number of products: 20 )

Noże Sanelli dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego stanowią podstawowe narzędzie pracy dla każdego kucharza. Prowadząc działalność o charakterze gastronomicznym, przede wszystkim należy zadbać o jakość sprzętu kuchennego. Gwarantuje ona bowiem sprawne i zwinne przygotowywanie potraw. Ma to ogromne znaczenie w przypadku dużej ilości gości obecnych w lokalu. Czas odgrywa wówczas kluczową rolę, ponieważ długi okres oczekiwania na jedzenie często zniechęca klientów i na ogół prowadzi do rezygnacji z zamówień. Szczególnie gdy dookoła roi się od konkurencji. Dlatego inwestycja w profesjonalne noże kuchenne zaowocuje w szybszą pracę zespołu kucharzy. Ona zaś w połączeniu z kulinarnymi umiejętnościami zagwarantuje Twojej restauracji pełne sale zadowolonych gości. To najważniejsze argumenty, ale oczywiście niejedyne! Sprawdź nasze propozycje i poznaj niepodważalne zalety noży Sanelli. Te produkty zachwycają jakością i różnorodnością swoich możliwości.

Profesjonalna kuchnia z najlepszym wyposażeniem

Każdy szef kuchni wie, jak ważną rolę w jego pracy odgrywają profesjonalne sprzęty kuchenne. Dobrej jakości noże, garnki, patelnie, deski do krojenia oraz naczynia wpływają na jakość serwowanych dań. Zestaw specjalistycznych noży Sanelli nie tylko skróci czas przygotowywania potraw. Przede wszystkim zapewni kucharzom komfort podczas wykonywania poszczególnych etapów w procesie gotowania dań. Krojenie mięsa i innych produktów spożywczych, filetowanie ryb czy też szatkowanie warzyw ostrymi, dedykowanymi tym czynnościom nożami, to prawdziwa przyjemność dla kulinarnych wirtuozów. Umiejętne posługiwanie się nożami Sanelli sprawi, że na każdym talerzu zagości istne dzieło sztuki. Decydując się na zakupy w naszym sklepie internetowym, zyskujesz możliwość stworzenia indywidualnego zestawu noży, który najlepiej sprawdzi się w Twojej restauracji. Ich wybór jest tak duży, że z pewnością znajdziesz wśród nich najpotrzebniejsze rodzaje.

Ile potrzeb tyle możliwości

Noże Sanelli charakteryzują się najwyższej jakości materiałami, z których zostały stworzone. Każdy model posiada antypoślizgową rękojeść. To ogromnie ważny atut, ponieważ w połączeniu z ergonomicznym kształtem uchwytu, gwarantuje perfekcyjne ułożenie sprzętu w dłoni. Dzięki temu produkt jest przede wszystkim bezpieczny, ale również komfortowy w użytkowaniu. Ostrza wykonane są z bardzo wytrzymałej stali chromowo - molibdenowej. Noże Sanelli nadają się do zmywania w zmywarce, a także do wyparzania. Utrzymanie ich w nienagannej czystości nie stanowi zatem najmniejszego problemu. Kształty części krojących oraz ich rozmiary dostosowane są do specyfikacji konkretnych rodzajów noży. A posiadamy ich w swojej ofercie naprawdę wiele! Nabędziesz u nas noże do:

 • prac masarskich;
 • chleba;
 • szatkowania;
 • nacinania;
 • filetowania;
 • łososia;
 • oddzielania kości;
 • pieczeni;
 • pomidorów;
 • jarzyn;
 • wędlin;
 • ryb.

Każdy z nich ma charakterystyczne dla siebie cechy, takie jak szerokość, długość i linię ostrza, giętkość i zakończenie (ząbkowane lub proste) części krojącej. Poznaj wszystkie modele noży Sanelli i wejdź w posiadanie własnego zestawu narzędzi niezbędnych w pracy kucharza.

pixel