Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Lampy grzewcze do potraw

( number of products: 7 )

Odpowiednia temperatura posiłku w znaczący sposób wpływa na odbiór smakującego go klienta. To dlatego lampy grzewcze gastronomiczne, które znajdziesz w asortymencie UNIgastro, to tak przydatne urządzenia. Prowadząc lokal gastronomiczny, warto wyposażyć się w sprzęt tego rodzaju, tak aby mieć pewność, że serwowane posiłki będą ciepłe i smakowite.

Gdzie lampy grzewcze gastronomiczne mogą okazać się nieocenioną pomocą?

Lampy grzewcze gastronomiczne są niezwykle użyteczne w wielu sytuacjach. Na ich zakup najczęściej decydują się właściciele bistr, bufetów, hotelowych jadalni, barów szybkiej obsługi, firm cateringowych, czy też zwykłych restauracji. Mogą pomóc nam zadbać o to, aby potrawy oczekujące na naszych klientów nie traciły swojej temperatury, a co za tym idzie, były tak samo pyszne, jak tuż po ich przygotowaniu.

Lampy ogrzewają posiłki, na które je skierujemy, emitując wysokie promieniowanie cieplne. Idealnie pasują do bardzo wielu rodzajów potraw, jednocześnie nie wysuszając ich zbytnio. Jako że ogrzewają potrawy, jednocześnie je oświetlając, świetnie wpływają także na ich prezencję i pomagają należycie je wyeksponować.

Lampy grzewcze gastronomiczne, które idealnie dopasujesz do swoich potrzeb

Sklep UNIgastro oferuje wiele modeli lamp do podgrzewania potraw. Różnią się od siebie między innymi sposobem montażu. Niektóre z nich to lampy wiszące, wyposażone w przewód, którego długość można regulować. Inne to z kolei lampy stojące, na stabilnych, sztywnych stelażach bądź takie o ruchomej sztycy. Konkretny model niezwykle łatwo dopasować do przestrzeni, w której zlokalizowane będą ogrzewane potrawy.

Innym parametrem, który odróżnia od siebie proponowane przez nas lampy grzewcze gastronomiczne, jest liczba żarówek, w które są wyposażone – mogą być one pojedyncze lub podwójne. W przypadku lokali gastronomicznych niezwykle istotna jest także estetyka wyposażenia. To dlatego w naszym asortymencie znajdziesz lampy grzewcze gastronomiczne o różnej kolorystyce. Może być to klasyczne srebro, elegancka czerń, czy nawet niezwykle przyjemna dla oka miedź. Ich stylistyka może świetnie komponować się z wystrojem danego lokalu, co z pewnością docenią odwiedzający go goście.

Dlaczego lampy grzewcze gastronomiczne z oferty UNIgastro to tak dobry wybór?

Przede wszystkim są to urządzenia świetnie spełniające swoje zadanie. Obsługują napięcie rzędu 230 V, a do działania wykorzystują moc elektryczną na poziomie 250 W. Do wielu z nich żarówka dołączona jest w komplecie, więc do działania potrzebują jedynie podłączenia do prądu!

Lampy grzewcze gastronomiczne proponowane przez UNIgastro cechują się również wyjątkowo niską awaryjnością. Są to sprzęty idealne do zastosowań profesjonalnych, wydajne i godne zaufania. Ku uciesze wielu naszych klientów, niosą za sobą świetny stosunek ceny do jakości. O ich trwałości świadczyć może marka – pochodzą od znanego w świecie restauratorów producenta, jakim jest STALGAST. Jeśli szukasz sprzętu gastronomicznego, który posłuży Ci przez długie lata, koniecznie zapoznaj się z asortymentem sklepu UNIgastro.

pixel