Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Listwy do bonowania

( number of products: 4 )

Duża ilość zamówień, zwiększająca się liczba gości w lokalu czy też bałagan w zamówieniach, to najczęstsze przyczyny nerwowej atmosfery, panującej wśród załogi pracowników gastronomii. Aby uniknąć niechcianego zamieszania, paraliżującej paniki lub pomyłek podczas serwowania dań, warto wyposażyć kuchnię w listwy do bonowania. Te niepozorne gadżety ułatwią Twoim pracownikom utrzymanie porządku w zamówieniach. Dzięki nim kucharze z łatwością zachowają właściwą kolejność przygotowywanych potraw. Tym sposobem na zapleczu zapanuje ład i harmonia sprzyjające pogodnemu nastawieniu do działania. Goście Twojego lokalu będą zaś obsłużeni z należytym szacunkiem, bez konieczności upominania się o swoje jedzenie. To niewiarygodne, że tak niewielkie przedmioty, jakimi są listwy do bonowania, mogą wprowadzić do restauracji tyle pozytywnych zmian. Dlatego nie zwlekaj i zainwestuj w produkt, który odmieni funkcjonowanie każdego biznesu o charakterze gastronomicznym.

Listwy do bonowania - minimalistyczny design o wielkiej mocy sprawczej

Ogromną zaletą, jaką wyróżniają się listwy do bonowania, jest bezpretensjonalna i prosta forma. Możesz je umieścić praktycznie na każdej ścianie, bez zbędnych obaw o naruszenie estetyki wnętrza. Uniwersalny kolor oraz minimalistyczny design listew sprawia, że zamocowanie ich w widocznym miejscu, to rewelacyjne rozwiązanie ułatwiające pracę. Funkcjonalność tych przedmiotów zachwyci nawet najbardziej wymagających projektantów wnętrz, nie wspominając już o kucharzach i pozostałych członkach zespołu pracowniczego. Podsumowując - listwy do bonowania posiadają atrakcyjny wygląd połączony z praktycznym zastosowaniem. Zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu możesz je zainstalować w dowolnej części kuchni. Spełniają bardzo ważną rolę porządkową, dlatego są doceniane i wykorzystywane przez niemal wszystkich kucharzy komercyjnych.

Listwy do bonowania - prosty montaż, najwyższa jakość produktu

Listwy do bonowania dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego wykonane są z wysokiej jakości aluminium. Ich montaż jest banalnie prosty. W zależności od powierzchni, do której mają być przytwierdzone, potrzebujesz jedynie czterech wkrętów lub kołków. Wśród dostępnych modeli przedstawiamy listwy do bonowania o długości:

  • 450 mm;
  • 600 mm;
  • 900 mm;
  • 1200 mm.

Jeżeli liczba gości w Twoim lokalu jest bardzo duża, warto rozważyć zakup kilku listew. Możesz je wówczas usytuować na ścianie, w konfiguracji: obok siebie lub jedna nad drugą. Dzięki temu zyskasz pewność, że każde zamówienie będzie od razu przytwierdzone w widocznym miejscu. Tym samym żadna kartka nie ma prawa zawieruszenia się. Listwy do bonowania to niewielka inwestycja godna Twojej uwagi!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące konkretnego produktu, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Uzyskasz tam profesjonalną pomoc od specjalistów z działu sprzedaży. Zaufały nam już tysiące Klientów biznesowych. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli dołączysz do ich grona.

pixel