Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Wagi proste

( number of products: 6 )

Wagi proste to profesjonalne urządzenia, służące do ważenia najróżniejszych produktów. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości wagi, które zostały wyprodukowane m.in. przez doświadczoną markę OHAUS. Oferujemy wytrzymałe i dokładne wagi, które przeznaczone są do stosowania w sklepach i lokalach gastronomicznych. 

Precyzyjne i praktyczne wagi do gastronomii

Na stronie naszego sklepu UNIgastro znajdziesz różnorodne wagi proste. Oferujemy poręczne wagi pomocnicze, a także legalizowane, kalkulacyjne wagi, które znajdą zastosowanie w kuchni oraz w sklepie. Możesz kupić u nas również legalizowane wagi magazynowe, które przeznaczone są do stosowania w magazynach i hurtowniach. Wagi te wykorzystuje się do prawidłowego przeprowadzenia remanentu składowanych towarów. Dlatego też posiadają one takie funkcje, jak np. sumowanie sztuk czy ważenie kontrolne. Wszystkie sprzedawane przez nas wagi są wytrzymałe i solidne. Cechuje je wykonywanie precyzyjnych pomiarów i długa żywotność.

Różnorodne wagi proste i ich zastosowanie

Oferowane przez nas wagi proste posiadają różne parametry, co sprawia, że możesz wybrać model, w największym stopniu spełniający Twoje oczekiwania. Produkty te różnicuje m.in. zakres ważenia, dokładność, wymiary, zasilanie, liczba funkcji oraz ilość przycisków. Akcesoria prezentowane w tej kategorii służą do ważenia i liczenia produktów. W naszym sklepie możesz kupić tradycyjne wagi proste, a także modele, które posiadają dodatkowe funkcje. Przykładem może być kontrola wielkości porcji, która polega na sprawdzeniu tego, czy masa przedmiotu mieści się w danym przedziale. 

Wysokiej jakości wagi elektroniczne

Dostępne w naszym sklepie wagi proste to nowoczesne urządzenia, które cechuje niezawodna i szybka praca. Sprzedawane przez nas wagi zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących ich wytrzymałość. Mają one duże i czytelne wyświetlacze, które dodatkowo są podświetlane, a także elektroniczne przyciski, ułatwiające ich obsługę. Dostępne w naszym sklepie wagi mogą być zasilane za pomocą baterii lub specjalnego akumulatora. Modele niewymagające zasilania sieciowego cechuje mobilność, umożliwiająca łatwą zmianę położenia sprzętu.

Szeroka oferta akcesoriów gastronomicznych sklepu UNIgastro

Jeśli nie wiesz jaką wagę z naszej oferty wybrać, skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą e-maila. Nasi doświadczeni doradcy pomogą Ci wybrać wagę, w największym stopniu dostosowaną do Twoich potrzeb. Warto dodać, że nasz sklep zajmuje się sprzedażą wielu innych akcesoriów i urządzeń gastronomicznych, które możesz kupić w atrakcyjnej cenie. Zajmujemy się także dystrybucją mebli gastronomicznych i zastaw stołowych.

pixel