Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Otwieracze do puszek

( number of products: 3 )

Otwieracze do puszek to niezawodne akcesoria, które znajdą zastosowanie w każdej kuchni. W naszym sklepie UNIgastro możesz kupić różnorodne otwieracze, dzięki którym sprawnie i bezpiecznie otworzysz każdą puszkę z żywnością. 

Solidne i ergonomiczne otwieracze do puszek

Na stronie sklepu UNIgastro znajdziesz wytrzymałe i solidne otwieracze do puszek, które zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Otwieracze ze stali nierdzewnej cechuje duża trwałość i odporność na uszkodzenia. Sprawnie działający mechanizm i troska o detale gwarantuje natomiast bezawaryjną pracę sprzętu. Sprzedawane przez nas otwieracze do puszek to wysokiej jakości przyrządy kuchenne, dzięki którym przygotowywanie posiłków staje się dużo prostsze. Za produkcję tych akcesoriów odpowiada doświadczona marka Stalgast. 

Profesjonalne otwieracze, gwarantujące higienę pracy

Otwieracze gwarantują szybkie otwarcie każdej puszki, która została hermetycznie zapakowana. Używając tego akcesorium, nie musisz wykorzystywać dużych nakładów siły, by przekręcić wieczko konserwy. Dodatkowo masz pewność, że otwieracz nie będzie miał kontaktu z zawartością puszki, co gwarantuje higienę pracy. Akcesoria takie jak otwieracze do puszek pozwalają na lepsze zorganizowanie pracy w kuchni oraz sprawniejsze wykonywanie zadań przez jej pracowników. Korzystanie z profesjonalnych sprzętów kuchennych zwiększa komfort pracy, a zarazem minimalizuje ryzyko pojawienia się urazów i skaleczeń. 

Otwieracze do puszek i akcesoria do otwieraczy

Na stronie naszego sklepu znajdziesz ręczne otwieracze do puszek ze stalową rączką, a także modele z rączką, wykonaną z tworzywa sztucznego. Oferowane przez nas otwieracze są łatwe w obsłudze. Mają one także dodatkowy uchwyt, którym możesz powiesić je na specjalnym wieszaku. Nasz sklep oferuje także otwieracze do konserw mocowane do blatu, które posiadają specjalne pokrętło. Akcesoria te gwarantują szybsze i sprawniejsze otwarcie puszki, wraz z mniejszym nakładem siły. Na naszej stronie możesz kupić również wymienne noże i kółka do otwieracza. Dzięki nim zakupiony sprzęt zachowa swoje początkowe parametry oraz zawsze będzie gotowy do użytku. 

Różnorodne otwieracze w sklepie UNIgastro

W tej kategorii sklepu UNIgastro prezentujemy wysokiej jakości otwieracze do puszek. Na naszej stronie możesz znaleźć także inne otwieracze, dostępne w pozostałych kategoriach sklepu. Oferujemy najróżniejsze otwieracze barmańskie, otwieracze do butelek, uniwersalne modele kelnerskie czy otwieracze do wina. Oczywiście to tylko część akcesoriów gastronomicznych, które posiadamy. Asortyment naszego sklepu jest bardzo szeroki, dlatego mamy pewność, że znajdziesz u nas wszystko to, czego potrzebujesz.

pixel