Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Worki do pakowarek

( number of products: 8 )

Pakowarki próżniowe to urządzenia o wielu zastosowaniach, które bardzo często znaleźć można w wyposażeniu profesjonalnych kuchni. Aby móc prawidłowo z nich korzystać, potrzebne są specjalne worki. W niniejszej kategorii znajdziesz worki do pakowarki próżniowej w różnych wariantach, dzięki czemu z łatwością dobierzesz ten, który idealnie dopasuje się do posiadanego przez Ciebie urządzenia.

Dlaczego pakowarka próżniowa i worki do pakowarki próżniowej powinny znaleźć się na zapleczu każdej restauracji?

Pakowarka próżniowa jest bardzo opłacalną inwestycją, ponieważ można używać jej w wielu sytuacjach. Urządzenie to oraz worki do pakowarki próżniowej przede wszystkim wykorzystuje się, aby przedłużać świeżość produktów spożywczych, które nie zostały danego dnia wykorzystane podczas gotowania. Dzięki pakowaniu próżniowemu jedzenie nie psuje się tak szybko.

Ponadto pakowaniu próżniowemu poddać można zarówno produkty surowe, składniki dań, jak i gotowe dania, które po odpakowaniu można poddać dalszej obróbce termicznej, czy nawet zaserwować. Pakując posiłki w worki do pakowarki próżniowej, możemy także zawczasu przygotować większą liczbę porcji danego dania, dzięki czemu obsługa gości staje się znacznie sprawniejsza.

Niektóre worki do pakowarki próżniowej świetnie posłużą także do gotowania, przykładowo w technice znanej jako sous-vide. Każdy miłośnik kuchni wie, jak doskonałe mogą być mięsa przygotowane w ten sposób. W ofercie UNIgastro znajdziesz wiele rodzajów worków do pakowarek próżniowych, także te, które wytrzymują bardzo wysokie temperatury.

Jakie worki do pakowarki próżniowej oferujemy?

Jednym z wariantów, który proponujemy, to worki szczelinowe do pakowarek listwowych i komorowych. Są to worki, które zastosujesz w temperaturze od −18°C do 99°C. Mają grubość 0,075 mm/0,095 mm, i idealnie nadają się do pracy z wieloma produktami spożywczymi.

W naszej ofercie znajdziesz także gładkie worki do pakowarki próżniowej komorowej. Podobnie jak ich poprzedników, można stosować je w temperaturze od −18°C do 99°C. Są one jednolite i pozbawione przebarwień. Ich grubość to 0,075 mm, dzięki czemu możesz być pewien, że nie rozedrzesz ich przez pomyłkę.

Ostatni rodzaj worków, jaki oferujemy, to worki do gotowania. Stosuje się je w pakowarkach komorowych, a następnie można poddawać je temperaturze od −18°C do 120°C. Świetnie nadają się do gotowania w piecach konwekcyjno-parowych.

Wszystkie rodzaje worków, które oferujemy, pakowane są po 100 sztuk. Dostępne są w różnorodnych rozmiarach, dzięki czemu łatwo dopasujesz je do artykułów spożywczych, w które będą pakowane.

Worki do pakowarki próżniowej, które Cię nie zawiodą

Produkty, które oferujemy w niniejszej kategorii, pochodzą od renomowanego producenta STALGAST. Tak jak pozostałe wyroby tej marki, są to produkty trwałe, które nie sprawiają przykrych niespodzianek. Opakowania z worków, w których zamkniesz wybrane artykuły spożywcze, będą szczelne i wytrzymałe.

Worki do pakowarki próżniowej, które oferujemy, niosą za sobą świetny stosunek ceny do jakości. Jeśli posiadasz pakowarkę listwową, bądź komorową, koniecznie zaopatrz się w worki do pakowarki próżniowej z oferty UNIgastro. Dzięki ich użyciu serwowanie potraw z Twojej kuchni stanie się sprawniejsze, a także zminimalizujesz ilość odpadów żywnościowych w restauracji.

pixel