Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Piece konwekcyjne

( number of products: 2 )

W tej kategorii sklepu UNIgastro prezentujemy wysokiej jakości piece konwekcyjne. Urządzenia stanowią niezbędne wyposażenie każdej kuchni, gwarantujące możliwość przygotowania smacznych posiłków. Precyzja wykonania sprawia, że oferowane przez nas piece są wytrzymałe, solidne i bardzo funkcjonalne.

Zasada działania pieców konwekcyjnych

Piece konwekcyjne to profesjonalne urządzenia, przeznaczone do użytku w lokalach gastronomicznych. Działają one na podstawie zasady konwekcji, która sprawia, że w piecu panuje taka sama temperatura. Dzięki temu możliwe jest równomierne pieczenie wielu produktów jednocześnie. Kontrola temperatury wewnątrz pieca sprawia, że potrawy zawsze są idealnie upieczone. Co więcej, przygotowując większą ilość produktów jednocześnie oszczędzasz cenny czas, a także zmniejszasz zużycie energii. 

Najważniejsze cechy pieca konwekcyjnego

W naszym sklepie UNIgastro znajdziesz piece konwekcyjne Unox, Stalgast czy Roller Grill. Oferowane produkty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe. Do ich produkcji wykorzystano stal nierdzewną, która cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także na działanie kwasów i detergentów. Odpowiednie materiały i precyzja wykonania pieców gwarantują także stałe usuwanie zapachów z ich wnętrza. 

Co więcej, w piecach można przygotowywać różne rodzaje potraw, bez obawy o to, że ich zapachy wymieszają się ze sobą. Sprzedawane przez nas piece są trwałe i długoletnie, a także higienicznie. Piece spełniają normy jakości i bezpieczeństwa, oznaczające, że mogą one mieć kontakt z żywnością. Nie można zapomnieć także o tym, że urządzenia cechuje wydajna i energooszczędna praca. 

Różnorodne piece konwekcyjne - główne różnice

Nasz sklep UNIgastro to miejsce, w którym możesz kupić profesjonalne piece konwekcyjne. Oferowane sprzęty różnicuje ich wielkość, ilość rusztów, ilość poziomów pieczenia, odległość między półkami, wymiary komory, moc czy maksymalna temperatura. Poszczególne piece różnicuje także obecność dodatkowych funkcjonalności czy określone wyposażenie. Przykładem mogą być funkcja rozmrażania czy regulowane nóżki. W naszym sklepie znajdziesz różnorodne piece konwekcyjne, dzięki którym możesz piec ciasta, pieczywo, potrawy mięsne itd. Duża ilość modeli sprawia, że z pewnością znajdziesz idealny do swojego lokalu.

Szeroka oferta pieców w sklepie UNIgastro

Jeśli masz problem z wyborem pieca, skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy. Nasi specjaliści przedstawią zalety poszczególnych pieców, pomogą porównać je ze sobą oraz wybrać najlepszy model. W naszym sklepie oprócz pieców konwekcyjnych, znajdziesz także modele konwekcyjno-parowe, w które również warto wyposażyć swoją restaurację. Zajmujemy się także dystrybucją wielu akcesoriów do pieców, dzięki którym możesz naprawiać je, zwiększać ich funkcjonalność, a nawet łączyć je ze sobą. 

pixel