Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Stoły chłodnicze sałatkowe

( number of products: 3 )

Stół chłodniczy sałatkowy to sprzęt, który powinien znaleźć się w każdym lokalu gastronomicznym, w którym serwuje się świeże warzywa i sałatki. Jest to niezwykle przydatne urządzenie, dzięki któremu odpowiednio wyeksponujesz sprzedawane produkty spożywcze, a także zadbasz o ich świeżość. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem stołów chłodniczych UNIgastro, w którym z pewnością znajdziesz sprzęt idealnie dopasowany do potrzeb swojego lokalu.

Funkcjonalny stół chłodniczy sałatkowy i jego zastosowania

Stół chłodniczy sałatkowy to urządzenie, które wykorzystuje się w bardzo wielu obiektach powiązanych z gastronomią. Są to klasyczne restauracje, restauracje z fast foodem, stołówki czy bary. Nierzadko korzystają z nich także firmy cateringowe.

Podstawową funkcją, jaką spełnia stół chłodniczy sałatkowy, jest utrzymywanie warzyw, sałat i sosów w świeżości. Jeśli nie zadbamy o odpowiednią temperaturę ich przechowywania, mogą bardzo szybko zwiędnąć czy nawet skwaśnieć. To dlatego stoły chłodnicze, jakie oferuje UNIgastro, świetnie sprawdzają się na zapleczu lokalu, gdzie mogą posłużyć do przygotowywania posiłków.

Kolejną funkcją, jaką spełniają stoły chłodnicze, jest funkcja ekspozycyjna. Nierzadko decydujemy się na zakup danego posiłku, ponieważ to właśnie jego prezencja nas do niego przekonuje. Odpowiednio wyeksponowane produkty spożywcze sprawią, że odwiedzający restaurację goście będą mieli wielką chęć na to, aby ich skosztować – w tym właśnie pomóc może Ci stół chłodniczy sałatkowy ze sklepu UNIgastro.

Jaki stół chłodniczy sałatkowy znajdziesz w naszej ofercie?

Urządzenia chłodnicze, które oferujemy w niniejszej kategorii, dostępne są w wielu różnych wariantach. Wielkość stołu, a także liczba pojemników GN, które pomieści, różnią się w zależności od wybranego modelu. Stoły mogą być wyposażone w szklaną nadstawę, która umożliwia łatwe wyeksponowanie produktów spożywczych, a nawet uchylną pokrywę, dzięki której chłodzone produkty będą dodatkowo chronione przed wysuszeniem. Zależnie od swoich preferencji, można postawić na stół 2-drzwiowy bądź 3-drzwiowy. Dopasowanie wielkości wybranego urządzenia do dostępnej powierzchni z pewnością nie będzie stanowiło problemu.

Stół chłodniczy sałatkowy, który znajdziesz w ofercie UNIgastro, służy do przechowywania świeżych składników czy sałatek w temperaturze 2°C-8°C. Przechowywanie produktów spożywczych w tym urządzeniu jest całkowicie bezpieczne. Stal nierdzewna, z której jest wykonany, nie wpływa na ich smak ani zapach. Stoły chłodnicze, które oferujemy, mają wymuszony obieg powietrza, a także funkcję automatycznego odszraniania, dzięki czemu warunki chłodnicze są jednakowe dla wszystkich ochładzanych produktów.

W niektóre z nich wbudowano nawet cyfrowy wyświetlacz, dzięki któremu można w bardzo łatwy sposób regulować temperaturę, czy kontrolować proces odszraniania stołu.

Stół chłodniczy sałatkowy, na którym możesz polegać

Mimo że urządzenia z niniejszej kategorii mogą różnić się od siebie, to łączy je jeden, wspólny mianownik – każdy z nich to urządzenie wykonane z dbałością o najmniejsze detale, które posłuży przez długi okres. Stół chłodniczy sałatkowy, który kupisz w sklepie UNIgastro, to świetna inwestycja – przekonaj się o tym sam.

pixel