Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Termosy transportowe

( number of products: 25 )

Termosy transportowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego stanowią nieodłączny element branży cateringowej, hotelarskiej, restauracyjnej i eventowej. Inwestycja w tego rodzaju sprzęt zagwarantuje utrzymanie posiłków w odpowiedniej temperaturze przez wiele godzin. Wśród proponowanych modeli znajdują się egzemplarze wykonane z wysokiej jakości plastiku oraz ze stali. Różne wielkości naszych termosów transportowych umożliwiają przechowywanie tudzież transport potraw o pojemności od 9,4 litrów do 50 litrów. Każdy z nich charakteryzuje się nowoczesnymi rozwiązaniami, które zapewniają pełen komfort w użytkowaniu. Dzięki nim kuchnia o charakterze usługowym nabierze stuprocentowego profesjonalizmu, a smaczne, świeże i ciepłe potrawy staną się gwarancją zadowolonych odbiorców.

Zalety termosów transportowych

Przede wszystkim termosy transportowe zapewniają kilkugodzinne utrzymanie właściwej temperatury potraw. Jest to możliwe, ponieważ zbudowane są z podwójnych ścianek, pomiędzy którymi znajduje się specjalna warstwa termoizolacyjna. Pokrywy termosów dostępnych w naszej ofercie posiadają wysokiej jakości uszczelki silikonowe oraz niezwykle mocne zatrzaski. Dzięki temu płynna zawartość nie wydostanie się na zewnątrz. Ponadto żywność zachowa świeżość, piękny zapach i rewelacyjny smak. Duża część modeli wyposażona jest w zawory dekompresyjne mające na celu wyrównanie ciśnienia wewnątrz termosów, a także ułatwienie sprawnego otwierania pokrywy. Ergonomiczne uchwyty gwarantują wygodne przenoszenie termosów i jednocześnie nie przeszkadzają w ich komfortowym przechowywaniu. Wśród naszych propozycji pojawiają się także modele mające krany. Jest to rozwiązanie szczególnie przydatne podczas plenerowych eventów. Termosy transportowe wyróżniają się gładką powierzchnią zewnętrzną oraz wewnętrzną, co sprawia, że utrzymanie ich w nienagannej czystości nie stanowi żadnego problemu. Dodatkowo każdy pojemnik posiada specjalne wyżłobienia umożliwiające sztaplowanie, czyli bezpieczne i stabilne ułożenie termosów w konfiguracji jeden na drugim. Ma to ogromne znaczenie podczas transportu, jak również dla przechowywania tak dużych naczyń usługowych.

Najwyższa jakość produktu

Wszystkie oferowane przez nas termosy transportowe mają jedną, podstawową cechę wspólną - są wykonane z najwyższej jakości materiałów dostosowanych do przechowywania, a także transportu żywności. Zbiorniki wewnętrzne stworzone ze stali nierdzewnej są odporne na działanie kwasów organicznych. Nie wchodzą z nimi w reakcje, a co za tym idzie, nie są szkodliwe dla ludzkiego zdrowia. Zarówno stal nierdzewna, jak i również polietylen, stanowiące obudowy termosów, są odporne na czynniki zewnętrzne, takie jak zarysowania, wgniecenia lub stłuczenia. Termoizolacyjne powłoki utrzymują jedzenie w ciepłej lub zimnej formie nawet do ośmiu godzin. Zatem inwestycja w nasze termosy transportowe to wieloletnia bezawaryjność i rewelacyjna jakość potraw dostarczanych do klienta.

pixel