Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Baterie i napełniacze

( number of products: 15 )

Bateria gastronomiczna to nieodzowny element każdej profesjonalnej kuchni. Ma ona ścisły związek z komfortem wykonywanej pracy, a także pomaga w utrzymywaniu porządku w otoczeniu pracowników. Baterie gastronomiczne z oferty UNIgastro cechują się niezwykłą trwałością, dzięki czemu możesz być pewien, że są to produkty przeznaczone do długotrwałego użytku.

Bateria gastronomiczna, którą można idealnie dopasować do swoich potrzeb

Profesjonalne kuchnie wymagają profesjonalnych rozwiązań. To dlatego w naszej ofercie znajdziesz produkty najwyższej klasy, które sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach. Wśród naszych propozycji zgromadzonych w tej kategorii wymienić można niezwykle funkcjonalne napełniacze. Są to m.in. napełniacze z wylewką dwuotworowe, jak i jednootworowe. Wylewka, w którą są wyposażone, występuje w formie prysznica i cechuje się odpornością na uderzenia wody pod dużym ciśnieniem, co stanowi jej wielki atut. Napełniacze te mają także regulowany wspornik kolumnowy i wykonane są z chromowanego metalu.

W przypadku, gdy wylewka jest zbędna, warto rozejrzeć się wśród oferowanych przez nas napełniaczy bez wylewki. Są to zarówno napełniacze automatyczne, jak i ręczne. Każda bateria gastronomiczna z niniejszej kategorii umożliwi Ci szybkie napełnienie dowolnego zbiornika wodą, czy też wygodne spłukiwanie i mycie naczyń.

Funkcjonalna bateria gastronomiczna z oferty UNIgastro

Produkty dostępne w tej kategorii to także nieco bardziej kompaktowe rozwiązania niż napełniacze. Znajdują się w niej także artykuły takie, jak bateria gastronomiczna sztorcowa, bateria gastronomiczna z wyciąganym prysznicem, czy bateria gastronomiczna łokciowa, które należą do bazowych elementów wyposażenia standardowego zlewozmywaka. Dzięki produktom z naszej oferty podstawowe czynności wykonywane w kuchni będą znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze!

Na szczególną uwagę zasługują baterie umywalkowe z prysznicem. Obecność prysznica w zestawie sprawia, że zmywanie naczyń jest szybsze i skuteczniejsze. Baterie z wyciąganym prysznicem umożliwiają swobodne manewrowanie jego wężem, dzięki czemu napełnianie czy spłukiwanie naczyń przy jego użyciu jest bardzo wygodne. Baterie łokciowe i sztorcowe jednootworowe, które mamy w swojej ofercie, to z kolei produkty o niebywałej solidności – zapewniamy, że możesz na nich polegać.

Ciekawy element tej kategorii stanowi także zestaw prysznica z wężem o długości aż 200 cm, który może idealnie uzupełnić każdą profesjonalną kuchnię.

Dlaczego bateria gastronomiczna z naszego sklepu to strzał w dziesiątkę?

Doskonale wiemy, że w gastronomii skala działań oraz poziom profesjonalizmu wymagają używania sprzętów, które nie zawodzą. To dlatego w naszej ofercie baterii i napełniaczy znajdziesz produkty renomowanego producenta STALGAST. O jakości wyrobów tej marki poświadczyć może bardzo wiele osób – przekonaj się sam, że warto dołączyć do grona ich miłośników.

Bogaty asortyment produktów umieszczonych w tej kategorii z pewnością umożliwi Ci znalezienie elementu wyposażenia, który idealnie wpisze się w Twoje potrzeby. W przypadku pytań lub jakichkolwiek wątpliwości – chętnie służymy pomocą. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

pixel