Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Miksery spiralne do ciasta

( number of products: 23 )

W sklepie Unigastro.pl dostępne są mikresy do ciasta w wielu różnych konfiguracjach. Wszystkie pochodzą od najlepszych producentów z całego świata i odznaczają się starannym i precyzyjnym wykonaniem przy najniższej możliwej cenie. Oferujemy miksery do ciast różniące się pojemnością oraz zastosowaniem i funkcjonalnością, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wszystkich dostępnych wariantów. Każdy mikser spiralny wyróżnia się wysoką jakość oraz rewelacyjnymi parametrami technicznymi mającymi bezpośredni wpływ na komfort użytkowania i łatwość obsługi. Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne mieszałki spiralne i złóż zamówienie już dziś!

Mikser do ciasta – niezbędny w gastronomii

Wszystkie dostępne miksery spiralne mają monolityczną formę, dzięki czemu można je z łatwością wkomponować do każdego pomieszczenia restauracyjnego. Składają się z obudowy o zamkniętej konstrukcji oraz miejsca do umieszczenia stalowego pojemnika o wybranej pojemności. W naszym sklepie Unigastro.pl dostępne są małe mieszałki spiralne, a także duże warianty, dedykowane do najbardziej wymagających pizzerii oraz innych lokali gastronomicznych. Podstawową funkcją miesiarek spiralnych jest możliwość wyrabiania najcięższych ciast na pizzę oraz pierogi, których nie da się wyrobić w optymalny sposób za pomocą innych narzędzi. Właśnie z tego względu miksery do pizzy są wyposażone w najmocniejsze silniki na rynku o dużym przełożeniu, które mogą pracować w trybie ciągłym, a przy tym nie zwiększać nadmiernie rachunków za energię elektryczną. Jest to możliwe głównie ze względu na fakt, iż silniki są energooszczędne i doskonale wykorzystują całą zużytą przez nie energię.

Cechy techniczne i parametry mikserów do ciast

Miesiarki spiralne dostępne w naszym sklepie można zastosować z powodzeniem do wyrobu ciast na pizzę oraz do branży cukierniczej i piekarniczej. Wszystkie elementy mające bezpośrednią styczność z pożywieniem są bezpieczne i łatwo je utrzymać w czystości, dlatego wszystkie modele spełniają rygory sanitarne. Praktycznie wszystkie miksery do ciasta oferowane w Unigastro.pl mają stałą głowicę i dzieżę, są wyposażone w funkcjonalne timery, a także charakteryzują się stosunkowo cichą pracą dzięki zastosowaniu nowoczesnej przekładni olejowej o zmniejszonym tarciu. Zamów już dziś mikser do ciasta w naszym sklepie i skorzystaj z błyskawicznej dostawy oraz największego wyboru w kraju. Zapewniamy szybką dostawę, najlepszą obsługę klienta w sieci, a także bezpieczny proces zakupowy.

pixel