Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Worki do szprycowania

( number of products: 18 )

Worki do szprycowania należą do sprzętów, bez których nie może obyć się żaden profesjonalny cukiernik. Do ich zastosowań należy przede wszystkim szprycowanie i dekorowanie ciast. Ich użycie pozwala na stworzenie wyrobów cukierniczych, które nie tylko zachwycają swoim smakiem, ale których to sam wygląd sugeruje, że będą one wprost nieziemskie dla podniebienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą worków do szprycowania, wśród których z pewnością znajdziesz produkt idealnie dopasowany do potrzeb Twojej cukierni.

Worki do szprycowania, które wykorzystasz jednorazowo bądź wiele razy

Worki do szprycowania dostępne w ofercie UNIgastro podzielić można przede wszystkim ze względu na to, ile razy można je wykorzystać. Wśród produktów, które najchętniej wybierają nasi Klienci, znajdują się przede wszystkim worki jednorazowe. Worki do szprycowania, które stosuje się jednorazowo to akcesoria, przy których zachować można najwyższą higienę pracy. Są to worki HCCP o różnorodnych wymiarach, które dostępne są w rolkach bądź na specjalnej zrywce.

Oferujemy także worki do szprycowania wielorazowe. Produkty te, podobnie jak ich jednorazowe odpowiedniki, dostępne są w różnych rozmiarach. Materiały, z których zostały wyprodukowane to przykładowo nylon czy bawełna powleczona poliuretanem. Są to akcesoria bardzo wytrzymałe, dzięki czemu można być pewnym, że posłużą wielokrotnie bez doznania szwanku.

Jakie worki do szprycowania z UNIgastro sprawdzą się najlepiej?

Wybór odpowiedniego worka do szprycowania powinien być ściśle związany z produktami, które mamy zamiar wtłaczać przy ich użyciu. Worki do szprycowania wielorazowe to najlepszy wybór, gdy substancja, z którą pracujemy, nie jest zbyt klejąca, a co za tym idzie, można w łatwy sposób usunąć ją ze środka. Worki do szprycowania wielorazowego użytku, które mamy w swojej ofercie, nadają się do czyszczenia ręcznego, czy nawet wyparzania. Worki jednorazowe to z kolei idealna propozycja w przypadku, gdy mamy zamiar korzystać z nich przy pracy z klejącymi produktami, takimi jak lukier królewski. Jako że zestawy worków jednorazowych obejmują bardzo wiele sztuk i są one bardzo przystępne cenowo, sięgnięcie po nowy worek nie stanowi większego problemu.

Worki z folii spożywczej to prawdopodobnie najbardziej uniwersalny rodzaj. Bardzo łatwo nimi manewrować, a także nie szkoda docinać ich do tylek różnych wielkości. Worki wielorazowe dają z kolei całkowitą pewność, że w trakcie szprycowania czy dekorowania nie pękną, a krem nie wydostanie się poza nie. Wybór odpowiedniego produktu należy do Ciebie!

Funkcjonalne, przystępne cenowo worki do szprycowania z naszego sklepu

Dlaczego warto postawić na worki do szprycowania z oferty UNIgastro? Ponieważ są to produkty najwyższej jakości, które spełniły oczekiwania wielu naszych Klientów. Są niezwykle użyteczne i wszechstronne – umożliwiają pracę zarówno z zimnymi, jak i ciepłymi produktami spożywczymi.

Wybierając worki do szprycowania, warto rozejrzeć się także wśród końcówek do worków, które mamy w swojej ofercie. Odpowiednio dobrane stworzą zestaw, dzięki któremu udekorujesz przygotowywany wyrób cukierniczy w niebanalny sposób. Zachwyć swoich Klientów estetyką przygotowywanych wypieków, a siebie komfortem pracy – postaw na worki do szprycowania z oferty UNIgastro.

pixel