Free delivery from 1 400,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

Obieraczki do ziemniaków i warzyw

( number of products: 3 )

Obieraczki do ziemniaków i warzyw to praktyczne urządzenia, które wykorzystywane są w dużych lokalach gastronomicznych. Umożliwiają one szybkie i sprawne obranie dużych ilości warzyw, przy równoczesnym zaoszczędzeniu czasu. Jeśli chcesz wyposażyć swój lokal w profesjonalne obieraczki do ziemniaków i warzyw, znajdziesz u nas wszystko to, czego potrzebujesz.

Zastosowanie obieraczek do ziemniaków i warzyw

Obieraczki do ziemniaków i warzyw to specyficzne urządzenia, które dedykowane są do wykonywania tylko jednej czynności. Ich mechanizm umożliwia obranie ze skóry różnych warzyw, takich jak ziemniaki, marchew, seler czy buraki. Z uwagi na popularność ziemniaków, to one najczęściej trafiają do komory urządzenia. Obieraczki sprawdzą się świetnie w każdym lokalu gastronomicznym, w którym serwuje się duże ilości ww. warzyw. Urządzenie znacznie ułatwia i przyspiesza obieranie ziemniaków i warzyw, pozwalając na lepszą organizację pracy w restauracji.

Najważniejsze cechy obieraczek do gastronomii

W naszym sklepie prezentujemy wysokiej jakości obieraczki do ziemniaków i gastronomii, które zostały wyprodukowane przez markę Stalgast. Obieraczki wykonano ze stali nierdzewnej, która gwarantuje ich wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Ważną cechą urządzenia jest także spełnianie ogólnych wytycznych higieniczności, pozwalających na kontakt z żywnością. Oferowane przez nas obieraczki cechuje także cicha i szybka praca oraz prosta, zwarta budowa. Producent zadbał również o łatwy dostęp do podzespołów urządzenia oraz o możliwość rozbudowania systemu o separator obierzyn.

Wybór najlepszej obieraczki do ziemniaków i warzyw

Na stronie sklepu UNIgastro znajdziesz obieraczki do ziemniaków i warzyw, które różnią się budową i wymiarami. Jeśli chodzi o konkretne parametry, obieraczki różnicuje godzinowa wydajność, wynosząca 60 kg/h dla modelu o wsadzie 6 kg oraz 120 kg/h dla modelu o wsadzie 12 kg. Oba urządzenia mają taką samą moc 550 W. Wspólna dla nich jest także obecność regulowanego czasomierza, a także wyłącznika bezpieczeństwa. Sprzedawane przez nas obieraczki do ziemniaków i warzyw to praktyczne i wydajne urządzenia. W zależności od charakteru lokalu możesz wybrać model o większej lub mniejszej pojemności. 

Szeroka oferta i profesjonalna obsługa sklepu UNIgastro

W naszym asortymencie znajdziesz wszystko to, w co powinien być wyposażony Twój lokal gastronomiczny. Oferujemy naczynia i przybory kuchenne, różnorodne urządzenia, meble do kuchni, a także sprzęty przeznaczone do konkretnych rodzajów lokali. Jeśli nie wiesz jakie akcesoria i urządzenia wybrać, skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy. Nasz sklep gwarantuje bezpłatne doradztwo, skrupulatne kompletowanie zamówień oraz ich szybką wysyłkę. Kupując w naszym sklepie, nabywasz oryginalne narzędzia i akcesoria wraz z oficjalną gwarancją producenta.

pixel